Poszukujemy z chłopakiem mieszkania na sprzedaż

mieszkania na sprzedaż

Cześć wam, mam dobre wieści. W końcu podjęliśmy decyzję! Będziemy mieszkać razem! Zanim jednak to się stanie, musimy znaleźć sobie jakieś tanie mieszkanie. Wiecie, jaka Bydgoszcz jest droga? Naprawdę nie spodziewałam się, że ceny podskoczą tak w ciągu kilku lat.

Mieszkania na sprzedaż i potrzebny kredyt

mieszkania na sprzedażObawiam się, że będę musiała poszukać jakieś biura nieruchomości, które pomogą nam znaleźć interesującą ofertę. Postanowiliśmy nawet, że wystawimy nasze działki rekreacyjne na sprzedaż, które dostaliśmy w prezencie od naszych rodziców, jednak, to ciągle mało. Mieszkania na sprzedaż, to znaczy, takie, które akurat nas interesują, są niestety nie osiągalne, oczywiście bez pomocy kredytu. Naprawdę zastanawiam się, co dalej? Może jednak powinniśmy wynajmować jakieś tanie mieszkanie, a nie od razu szarpać się na kupno, skoro jeszcze nas na to do końca nie stać. Niby mamy te pieniądze na wkład własny…. jednak, to ciągle jest za mało. Swoją drogą, Ci, co zajmują się czymś takim, jak sprzedaż mieszkań, to muszą zarabiać naprawdę niezłe kokosy, a my z Darkiem, co mamy zrobić? Sama już nie wiem… Niby tak się cieszyłam na to wszystko. Na to mieszkanie razem, po tylu latach życia na dwa domy, w końcu chciałam odnaleźć swój kont, jednak jak się okazuje, wcale nie jest to takie proste… Może powinniśmy spróbować w innym mieście? Chociaż, ja kocham Bydgoszcz i nie wyobrażam sobie, że mogłabym żyć gdzieś indziej. Darek z resztą myśli podobnie. Tutaj mamy rodzinę, tutaj studiowaliśmy, ciężko byłoby to teraz tak nagle zostawić!

Kurcze, tak sobie pomyślałam, może wy mi troszkę pomożecie, może znacie jakieś dobre biura nieruchomości, które mogłyby nam pomóc w znalezieniu jakiegoś fajnego mieszkania w naszym ukochanym mieście, którym jest Bydgoszcz. Pomóżcie jeśli możecie, Pozdrawiam!

Więcej o mieszkaniach an stronie http://nieruchomosci-apartament.pl