Drzwi szklane do nowego domu

Z żoną postanowiliśmy zrobić remont w domu. Wpadła nam całkiem niezła gotówka, bo dostałem premię od szefa i mogliśmy ruszyć.

Drzwi szklane to cel naszego wyjścia do sklepu

drzwi szklaneWe Wrocławiu jest mnóstwo sklepów, gdzie można wyposażyć dom, więc udaliśmy się do jednego z nich, który znajduje się w centrum Wrocławia. Żona wymyśliła sobie, że chce drzwi szklane balkonowe, więc od tego zaczęliśmy poszukiwania. Wybór był ogromny. Mi się spodobały drzwi szklane przesuwne, ponieważ byłby idealnym rozwiązaniem do naszego domu. Sprzedawca pobrał ode mnie wymiary i poszedł sprawdzić na magazyn dostępność. Żona w międzyczasie poszła oglądać kabiny prysznicowe na wymiar, ponieważ chcieliśmy przerobić łazienkę na parterze i tę na górze, gdyż obie wymagały już remontu.
Wrócił do mnie sprzedawca i potwierdził, że drzwi szklane Wrocław w wymiarze jaki mnie interesują są dostępne. Od razu zapytałem go o kabiny prysznicowe na wymiar, ponieważ także jesteśmy zainteresowani. Pracownik potwierdził, że na sklepie mają wszystkie możliwe wymiary i nie będzie żadnego problemu. Kiedy szedłem już do kasy zauważyłam dział, gdzie są szklane balustrady i od razu się tam skierowałem. Chciałem zamontować szklane balustrady na schodach i postanowiłem dokonać zakupu. Sprzedawca powiedział, że szklane balustrady są robione tylko na zamówienie. Wykonuje je szklarz, który pracuje w sklepie i zazwyczaj gotowe szklane balustrady są dostępne po dwóch tygodniach. Wybrałem sobie zatem interesujący mnie wzór i kolor i zleciłem, żeby szklarz wykonał dla mnie te szklany balustrady. Mieliśmy już wszystko załatwione i pojechaliśmy wybierać tapety, bo żona się uparła, że chce w sypialni mieć nową tapetę.

Zakupy poszły nawet sprawnie i szybko wróciliśmy do domu. Od razu poszedłem na górę do sypialni żeby pozrywać stare tapety.