Pięlęgnowanie powierzchni lotniskowych z Boną Traffic Hd

W ciągu doby przez średniej wielkości lotnisko przemieszczają się dziesiątki tysięcy osób. Oprócz pasażerów udających się w podróż lub z niej wracających, należy pamiętać o osobach, które bliskich odprowadzają lub witają, a także o samym personelu lotniska. Tak ogromna częstotliwość nie pozostaje bez wpływu na stan lotniskowej nawierzchni i stopień narażenia jej na ścieralność.

Pielęgnacja powierzchni lotniska z Boną Traffic Hd 

bona traffic hd do pielęgnacjiOgromną powierzchnię lotniska niemożliwe byłoby utrzymać w przyzwoitym stanie bez profesjonalnych zabiegów i środków czyszczących. Konieczne staje się zastosowanie lakieru o szybkim utwardzaniu, pozwalającym na jak najszybsze dojście nawierzchni do stanu użyteczności, jak Bona Traffic Hd do pielęgnacji nawierzchni. Bona jest bezzapachowa; jest to atut z uwagi na osoby, które są wrażliwe na drażniące substancje zapachowe środków czyszczących – szczególnie przed odbyciem podróży mogłoby to doprowadzić do złego samopoczucia. Bona została doceniona jako środek o bardzo niskiej emisji szkodliwych substancji lotnych. Jeżeli mówimy o konserwacji tak wielkiego obiektu, nie można wspomnieć o stałym narażeniu powierzchni na zarysowanie się – udział w tym ma zarówno obuwie, jak i przemieszczane bagaże. Tu mamy kolejny argument za użytecznością Bony Traffic; jest ona bowiem lakierem maksymalnie odpornym na czynniki ścierające i bardzo dobrze radzi sobie jako środek chroniący przed zarysowaniem.

Nawierzchnie użyteczności publicznej z zasady są miejscami wyjątkowo wymagającymi, jeśli chodzi o utrzymanie czystości czy ochronę powierzchni przed czynnikami, działającymi destrukcyjnie. Jednak nie jest niemożliwe utrzymywanie ich w zadowalającej kondycji, jeżeli są konserwowane profesjonalnymi, dostępnymi na rynku środkami ochronnymi.