You are currently viewing Piękne pościele podobają się klientom

Piękne pościele podobają się klientom

 

Od wielu lat szyję najróżniejsze rzeczy. Moja firma jest doceniana na rynku. Mamy wielu kontrahentów, z którymi współpracujemy. Moja przygoda z szyciem rozpoczęła się od moich urodzin kiedy dostałam zabawkową maszynę do szycia. Tak mi się ona spodobała, że bardzo dużo czasu przy niej siedziałam. Mama nawet mnie już czasem wyganiała na dwór żebym spotkała się ze swoimi koleżankami.

Szyję pościele dla swoich klientów

pościel hotelowa producentKiedy skończyłam technikum zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Na początku zaczynałam od przygotowania różnych rzeczy dla dzieci. Otworzyłam sklep internetowy i ogłaszałam się ze swoją ofertą na różnych portalach społecznościowych. Szyłam poduszeczki, kołderki, prześcieradła i woreczki do ćwiczeń. Miałam bardzo dużo zapytań i sporo klientów zamawiało u mnie towary. Zamówień było tak dużo, że musiałam zatrudnić dodatkową osobę do pomocy i wynajęłam lokal. Zainwestowałam pieniądze w porządne maszyny, żeby szycie było jeszcze bardziej komfortowe. Po kilku miesiącach zdecydowałam się na wprowadzenie pościeli dla dorosłych myślałam o pościeli hotelowej. To był strzał w dziesiątkę. Miałam jeszcze więcej zamówień nie tylko od klientów indywidualnych ale odezwała się do mnie właścicielka hotelu. Złożyła u mnie zamówienie na pościel do hotelu. Pościel hotelowa producent musiała spełniać określone normy. Pościel szyta przez nas była dobrej jakości i wszystkie normy spełniała. Byłam zachwycona, że trafił mi się taki dobry klient.

Zamawiałam porządne i solidne materiały, które były wytrzymałe. Moją pościel można było na spokojnie prać w wysokich temperaturach a także prasować. Nic się nie działo z tymi materiałami. Kolory były takie same jak w dniu zakupu, pościel się nie niszczyła i nie zmieniała swojego rozmiaru. Miałam w  ofercie różne wzory i kolory, każdy znalazł cos odpowiedniego dla siebie. 

Czytaj dalej na https://www.perfect.gpe.pl