Wyjazd służbowy a najlepsza renowacja felg

renowacja felg

Mam to szczęście , że pracuje w firmie, która udostępniła mi samochód służbowy. W sumie moje stanowisko pracy nie wymaga ode mnie aż tak częstych podróży. Jednak dla firmy jest to i prestiż i jednocześnie reklama, że pracownicy jeżdżą na co dzień oklejonymi samochodami z logo firmy.

Renowacja felg była niezbędna

renowacja felgPracuje w Bydgoszczy a siedziba, centrala firmy znajduje się na śląsku. Także samochód i umiejętność jego prowadzenia jadąc na śląsk przydaje się bardzo. Ostatnio jednak musiałam tam właśnie udać się pociągiem. Samochód musiałam zostawić w autoryzowanym warsztacie. Coś zaczęło się dziś z biegami. A to była już kwestia mojego bezpieczeństwa dlatego postanowiłam nie ryzykować zdrowia i życia i oddać samochód do warsztatu. W warsztacie zaproponowali mi od razu prócz naprawy biegów różne inne usługi. I tak najlepsza renowacja felg w gliwicach była mi niezbędna. Samochód prosił się także o piaskowanie karoserii. Niezbędne było także malowanie proszkowe całego nadwozia. Był to samochód nowy dlatego przez szereg ubezpieczeń jakie posiadał takie usługi były bezpłatne. A ja mogłam pozwolić sobie na to aby w warsztacie spędził kilka dni. W sumie nie będzie mi potrzebny gdy ja będę przebywała akurat na śląsku. Jednak ta podróż pociągiem wydawała mi się straszna. po pierwsze nie jechałam pociągiem chyba z dobrych dziesięć lat.

A po drugie po prostu bałam się takiej podróży gdyż żeby zdążyć być rano na śląsku musiałabym wyjechać w nocy. Znalazłam w sumie autobus. Z tych nowoczesnych autobusów. No przynajmniej tak się właśnie reklamował na stronie internetowej.