Traktorek na każdą kieszeń

Powszechnie uważa się, że profesjonalne sprzęty ogrodnicze muszą być drogie, bo są zaawansowane technologicznie. Jednak nie do końca tak jest, gdyż na rynku działa wielu producentów, którzy oferują wysokiej jakości sprzęt w przystępnej cenie.

Jak wykorzystywać traktorki MTD?

traktorek mtd sklepPielęgnacja ogrodu jest koniecznością, jeżeli chcemy, aby cieszył oko. W tym zadaniu najważniejsza jest systematyczność. Bez wątpienia najważniejsze jest regularne koszenie i podlewanie. Można to robić ręcznie kosą i konewką, ale można sobie pracę znacznie ułatwić, przez jej zmechanizowanie. Na trawniku można zamontować automatyczne zraszacze, a kosę zamienić na profesjonalny sprzęt koszący. Na małym trawniku z powodzeniem wystarczy średniej jakości kosiarka elektryczna lub podkaszarka, natomiast na dużych powierzchniach konieczny będzie traktorek MTD sklep online będzie najlepszym miejscem na jego zakup. Jest to wysoko zaawansowany pojazd koszący, który został wyposażony w dwa ostre noże tnące, które bez problemu radzą sobie z każdą długością trawnika. Ponadto jego mocny silnik spalinowy nowej generacji pozwala na jazdę z prędkością nawet dziesięciu kilometrów na godzinę, zatem koszenie przebiega błyskawicznie. Dodatkowo traktorki MTD mają wydajne akumulatory litowo – jonowe oraz nowoczesne przekładnie z sześcioma biegami do jazdy w przód i w tył, co sprawia, że pojazd jest bardzo zwrotny. W ramach wyposażenia, każdy model posiada dopasowany pojemnik na skoszoną trawę, który sprawi, że nie trzeba będzie sprzątać trawnika po wykonanym koszeniu.

Z pewnością wybór najlepszego traktorka do koszenia trawy nie będzie prostą decyzją, gdyż konkurencja jest mocna. Jednakże kierując się jakością wykonania i funkcjonalnością, to na pewno postawimy na model marki MTD, bo jest niezawodny.