Szlafroki hotelowe dostępne na rynku

Mając własny ośrodek noclegowy, jakim jest hotel, pensjonat czy inny dom wczasowy, warto jest dbać o swoich gości, aby później wracali do nas z uśmiechem na twarzy. Aby to uczynić, należy zadbać o wszelkie szczegóły. Porządek, czyste łazienki, dobra pościel oraz szlafroki hotelowe to jedne z nich. Jeśli chodzi o szlafroki hotelowe, to można stwierdzić, że nasz rynek jest bogaty w różne oferty.

Szlafroki hotelowe – różne rozmiary, kolory, gatunki

Decydując się na zakup szlafroków hotelowych powinniśmy zwracać uwagę na poszczególne kwestie. Nie warto jest kupować tanich, bowiem będą one gorsze jakościowo i starcza na krócej, a wiadomo że trzeba je często prać. Zwykłe szlafroki po prani tracą na jakości. Jakie więc powinny być dobre szlafroki hotelowe? Najważniejsze jest to, żeby były chłonne i miękkie a to zapewni materiał, jakim jest tylko i wyłącznie bawełna. Kolor powinien być standardowy – biały, bo ten się najlepiej sprawdza. Każdy szlafrok musi być wiązany w pasie. Nie może też być zbyt krótki, bo ludzie maja różny wzrost. Najlepiej by było, aby był zaraz za kolana – tak jest najbardziej optymalnie. Dobrze jest, jak szlafrok jest puszysty, a nie szorstki. Taki może podrażniać skórę, a to nie jest miłe dla gościa. Na pewno on to sobie zapamięta i już więcej nie przyjedzie, bo będzie mu pobyt kojarzył się z podrażnieniami. Z uwagi na fakt, że będziemy je często prac powinniśmy wybrać takie, które są odporne na częste pranie. Wystarczy spojrzeć na markę producenta oraz metkę. Powinien on być dostosowany jednak do prania w różnych temperaturach – nawet tych wysokich!

Kwestią jest jeszcze to, jakie rozmiary dobrać. Najlepiej uniwersalne L lub XL, ale można także dopasować je do wzrostu klienta dając mu szlafrok zaraz przy rejestracji pobytu.