You are currently viewing Nauka angielskiego przez skype sposobem na dorobienie

Nauka angielskiego przez skype sposobem na dorobienie

Nauka angielskiego nigdy nie była dla mnie problemem. Ponieważ od zawsze byłem też człowiekiem przedsiębiorczym, zastanawiałem się już od dłuższego czasu jak mogę zrobić użytek z posiadanych umiejętności.

Angielski przez skype to znana metoda

angielski przez skypeNie wiedziałem jedynie jak mogę to zrobić nie wyjeżdżając z kraju. Postanowiłem zaangażować się w naukę języka za pieniądze bez wychodzenia z domu. Chciałem mieć coś swojego, ale nigdy nie myślałem o tym, by była to szkoła językowa. Z nauki angielskiego planowałem jedynie trochę sobie dorabiać, niż robić z tego podstawowe i główne źródło dochodów. Wiadomo było, że nie było niczego złego w tym, by otworzyć taką szkołę, ale wolałem pracować gdzieś indziej – w końcu nie po to kończyłem studia techniczne, by zarabiać na życie ucząc angielskiego. Nie wiedziałem jedynie jaką drogę wybrać przy doborze sposobu, w jaki będę wykonywał swój zawód. Postanowiłem postawić na profesjonalnie prowadzony angielski przez skype, metodę, o której czytałem już od dawna. Ludzie zamawialiby sobie rozmowy ze mną na skype po angielsku, i w ten sposób w praktyczny sposób uczyliby się języka. Nie był to zły pomysł. Moja nauka angielskiego rozpoczęła się trzy miesiące temu, i obecnie zarabiałem w ten sposób znacznie więcej, niż na początku planowałem. Okazało się, że w samej Bydgoszczy było tak wielu chętnych na naukę języka, że spokojnie mógłbym otworzyć szkołę językową, ale wolałem tego nei robić. Stwierdziłem, że raczej do tego potrzebowałbym magistra z angielskiego i pedagogiki, a do zrobienia tego raczej mi się nie paliło.

Postanowiłem skupić się na szukaniu pracy na pełen etat, równocześnie nie zaniedbując mojej tymczasowej pracy nauczyciela angielskiego. Gdy znalazłem pracę w swoim kierunku w Bydgoszczy, odpuściłem sobie naukę języka. Zajmowałem się tym tylko w okresach przed maturami.