Sklep internetowy ze srebrną woda

srebrna woda

Moja koleżanka jakiś czas temu otworzyła swój własny interes. Muszę przyznać, że zaimponowała mi tym, że potrafiła postawić na swoim. W pracy miała stanowisko kierownicze, którego ja mogę jej tylko zazdrościć.

Srebrna woda ma powodzenie

srebrna wodaA jednak stwierdziła, że nie jest to coś co chce w życiu robić. Koleżanka jest bardo przebojową osobą i myślałam że jeśli chodzi o jej interes to będzie to coś co będzie przynajmniej jak dla mnie pasowało do jej osobowości. A tu okazało się, że koleżanka otworzyła sklep internetowy, w którym sprzedaje różne medyczne i naturalne preparaty. Jest coś takiego jak nanosrebro i to właśnie koleżanka sprzedaje przez internet. Jest też u niej naturalna srebrna woda, która podobno cieszy się jak na razie największym powodzeniem. A to nano srebro jest dodawane do różnych preparatów. Koleżanka w asortymencie ma też nano złoto, które ma działanie przeciwgrzybiczne. Takie złoto koloidalne pomaga na bardzo wiele schorzeń. Oprócz tego koleżanka sprzedaje zioła i to chyba takie o których nawet nie słyszałam. Naprawdę byłam bardzo zdziwiona, że akurat koleżanka sprzedaje takie rzeczy. Koleżanka powiedziała, że właśnie takie rzeczy sprzedają się głównie przez internet bo ciężko jest je kupić w sklepach stacjonarnych. Oczywiście w dużych miastach są takie sklepy, ale nawet i tam jest ich po prostu mało. A jest dużo osób, które chciałyby zakupić takie preparaty. Jestem bardzo ciekawa jak koleżanka wpadła na pomysł żeby sprzedawać akurat coś takiego. Ja myślałam, że będzie sprzedawała jakieś rockowe ubrania lub coś z pazurem. A tu taka niespodzianka i sprzedaż tego typu preparatów.

Koleżanka powiedziała, że sam używa takich rzeczy i że wie że to po prostu działa, dlatego też w to weszła. Po prostu była przekonana do tego, że to co sprzedaje jest dobre.