Zepsuty komputer i jego naprawa

naprawa komputerów

Moim hobby są gry komputerowe. Mieszkam w pięknym i znanym mieście jakim jest Kraków. Dziennie spędzam bardzo dużo czasu grając w gry, przeglądając nowinki techniczne związane z gamingiem, czy przeglądając nowości ze świata wirtualnego.

Naprawa komputerów jest mi potrzebna

naprawa komputerówNiektórzy z was mogliby pomyśleć, że jestem od tego uzależniony, jednak zapewniam was, ze tak nie jest. Jest to moja pasja, której poświęcam po prostu dużo czasu, ale nie opuszczam szkoły, jadam i sypiam normalnie. Pewnego dnia grając w moja ulubioną grę wyłączył mi się komputer. Na początku pomyślałem, że wyskoczyły korki. Poszedłem to sprawdzić, jednak wszystko było w porządku, światła się paliły, telewizor grał jak zawsze. Nie wiedziałem co się stało, ubrałem się szybko, spakowałem jednostkę centralną do torby i ruszyłem w miasto. Serwis komputerowy to było to, czego szukałem, po chwili chodzenia bocznymi ulicami mojego miasta natknąłem się na sklep z nad którego wystawały dwa zardzewiałe pręty, z których zwisała stara drewniana tabliczka z czarnym jak smoła napisem naprawa komputerów wykonywana przez fachowców w Krakowie. Wszedłem do środka, za ladą stał młody mężczyzna, który mnie przywitał i zapytał czy może w czymś pomóc. Przedstawiłem mu sytuację i zapytałem, czy będzie w stanie coś z tym zrobić. Popatrzył na komputer marszcząc brwi i powiedział, ze on tu jest tylko na praktykach, ale zaraz zawoła właściciela. Poczekałem krótką chwilę po czym zza rogu wyłonił się wysoki starszy mężczyzna z siwą brodą. Powiedział, ze zaraz rzuci okiem na ten komputer. Stwierdził, że nie da rady tego naprawić bez wymiany części. Jednak byłem zdeterminowany i powiedziałem, żeby czynił swoją powinność.

Po kilku godzinach niecierpliwego czekania, prawie jak w przypadku operacji bliskiej osoby wyszedł właściciel wraz z moim komputerem i powiedział, że jest naprawiony. Zapłaciłem i podziękowałem po czym wróciłem do domu i zająłem się tym, czym zajmuję się całymi dniami, do grania.