Rzeszów z najlepszymi prawnikami

Poprzez ostatnia powódź tereny Podkarpacia zostały doszczętnie zalane a uprawy rolników zniszczone. Starty mogą sięgać nawet kilku milionów złotych. W tym celu został powołany najlepszy prawnik z Rzeszowa. Ma spore doświadczenie z wywalczaniu odszkodowań dla miasta Rzeszów.

Prawnicy na ratunek

Wiosenne roztopy w tym roku nastąpiły wyjątkowo szybko i w połączeniu ze sporymi opadami pozalewały większość terenów rozlicznych. Tamy na rzekach nie wytrzymał, wały powodziowe zostały przerwane i nic nie pozwoliło uniknąć tej katastrofy. W miejscowej kancelarii prawnej w Rzeszowie, liczba wniosków o odszkodowanie rośnie w lawinowym tempie. Pomoc w sprawie zaoferowała miejscowa kancelaria adwokacka z siedzibą w Rzeszowie. Mieszkańcy są już nieco uspokojeni, gdyż owa kancelaria ma największe doświadczenie w tego typu sprawach. Jest to bardzo miły gest ze strony adwokatów z Rzeszowa, gdyż w obliczu katastrofy zadeklarowali, że nie wezmą honorarium za swoje usługi w tej sprawie, gdyż jest to tragedia ogólnonarodowa i w takich sytuacjach trzeba się łączyć a nie żerować na nieszczęściu innych osób. Bardzo zaskoczyła nas ta informacja i ta sytuacja chyba raz na zawsze pokazuje, że mit jaki panuje o nieczułości i bezwzględności prawników jest nieuzasadniony. Jest to pierwsza taka inicjatywa kancelarii w naszym regionie, co podnosi ich rangę do stopnia najlepszych.

Jesteśmy dumni z naszych prawników i z ich inicjatywy. Wierzymy, że uda im się wywalczyć duże odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Przed nimi nie lada wyzwanie ale jak wiadomo nie od dziś, że kancelaria z Rzeszowa jest w stanie poradzić sobie z każda sytuacją. W zeszłym roku, gdy była podoba akcja zalewowa rolnicy dostali spore odszkodowania co pozwoliło im pokryć straty jakie odnieśli w związku z ulewą.

Informacje pochodzą z http://www.kancelariajls.pl