Zaskocz weselników fotobudką!

Istnieje wiele sposobów na zaskoczenie gości weselnych. Niektórzy nowożeńcy wybierają stylizowane przyjęcia, na których obowiązuje odpowiedni dress code. Inni zaś prezentują weselnikom wyjątkowy, przygotowywany pieczołowicie układ taneczny. Nie każdy jednak lubi aż tak ekscentryczne rozwiązania. Jest na to recepta!

Fotobudki z Krakowa ze specjalną ofertą na wesela!

Fotobudka z gadżetami to dodatkowa rozrywka dla gości, która ich zapewne zaskoczy oraz zaciekawi. Różnorodność gadżetów oraz przede wszystkim wyjątkowa kreatywność gości to mieszanka, która może wywołać tylko jeden słuszny efekt – ubaw po pachy i jego dowód w postaci zdjęć. Każde przyjęcie weselne jest inne. Zależy ono przede wszystkim od pary młodej, jej poczucia humoru i osobowości. Mimo to rzeczą naturalną jest, że nowożeńcy chcą, aby to właśnie ich wesele było wspominane przez gości podczas różnych spotkań. Sposobem na to może być umieszczenie w sali weselnej fotobudki. Wystarczy wybrać odpowiednie gadżety, przycisnąć start, aby włączyć okno podglądu i odliczanie. Później już tylko należy zadbać o odpowiednie pozy, aby po kilku chwilach mieć już w ręku swoje dzieło. Ta prosta sekwencja zdarzeń może spowodować długoletni uśmiech na ustach gości weselnych. Oferta krakowskich fotobudek jest co najmniej warta rozważenia. Weselnicy są już przyzwyczajeni do zabaw prowadzonych przez orkiestrę, bądź też DJ’a, które nierzadko budzą wyłącznie zażenowanie. Warto pamiętać, że w prostocie tkwi siła i często „mniej znaczy więcej”.

Fotobudka z pewnością przypomni gościom czasy ich dzieciństwa, kiedy to na szkolnych dyskotekach była to największa atrakcja tuż obok szafy grającej. Może zamiast kolejnej zabawy z krzesłami w roli głównej, warto odwołać się do wspomnień i postawić na coś nowego/starego?