Prowadzę firmę sprzątającą biura

Jestem właścicielem jednej z większych firm sprzątających w naszym mieście. Zatrudniam dużo osób, które wykonują różnego rodzaju prace. Dobrze im płacę, dzięki czemu wiem, że wykonują swoją pracę na wysokim poziome a dla klienta to najważniejsze.

Mamy dużo umów i sprzątamy liczne biura

sprzątanie biur wrocławWspółpracuje na stałe z dość dużą spółką. Wykonuję dla nich sprzątanie biur wrocław i pracują tam moje najlepsze pracownice. Ostatnio od Magdy, jednej ze sprzątaczek dowiedziałem się, że firma planuje wynajmować jeszcze więcej biur w obiekcie i od razu wiedziałem, że będzie dla nas więcej pracy. W końcu są tam zadowoleni z moich usług i na pewno niebawem ktoś się do mnie odezwie. Po miesiącu zadzwoniła do mnie Monika, dziewczyna, która wszystko zawsze ze mną ustala. Powiedziała o nowych biurach i umówiliśmy się na spotkanie. Mieliśmy omówić dalsze warunku współpracy. Cieszyłem się, że będziemy dla nich nadal wykonywać kompleksowe sprzątanie biur wrocław i z radością pojechałem na to spotkanie z Moniką. Ustaliliśmy dokładne warunki współpracy, z których każda ze stron była bardzo zadowolona. Co więcej, Monika powiedziała mi, że w obiekcie będzie nowa firma, której również będzie potrzebne sprzątanie biur wrocław i ona poleciła im moją firmę. Nawet zaaranżowała mi na dziś spotkanie z właścicielem tej firmy. Monika mnie bardzo zaskoczyła, ale wiedziałem, że to porządna dziewczyna. Skoro jej firma jest zadowolona z moich usług to dlaczego miałaby mnie nie polecić? Spotkałem się z nową firmą bardzo chętnie.

Teraz to mamy tak dużo pracy, że nawet pozwoliłem sobie zatrudnić dodatkowe osoby do pracy. Dzięki temu nadążamy z  pracą i nie ma żadnych opóźnień. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że moja praca jest tak bardzo doceniana przez innych.