Lakier do paznokci typu Ice

Paznokcie różnorodnie zdobione z roku na rok znajdują coraz więcej zwolenniczek i są istotnym elementem modnego „looku” każdej kobiety. Zadbane i elegancko pomalowane są wizytówką damskiej elegancji. Bezpowrotnie minęły czasy, gdy wybór odpowiedniego lakieru zależał tylko od koloru.

Modny i trwały lakier do paznokci

lakier do paznokci IceW erze modowych rewolucji sięgamy po lakier, który ma nam zapewnić idealny wygląd paznokci w każdej sytuacji życiowej. Testujemy jego trwałość, czas schnięcia, patrzymy na skład, sprawdzamy rodzaj pędzelka ułatwiającego aplikację. Rozważamy lakiery klasyczne lub hybrydowe. Poszukujemy nowinek i spędzamy wiele godzin w salonach kosmetycznych dobierając odpowiednią stylistykę naszego manicure. Standardowe wykończenia paznokci w obu przypadkach należą już do przeszłości. Niektóre firmy oferują nam lakier do paznokci Ice, natomiast każdy producent inaczej definiuje swój wyrób w tej kategorii. Jedni polecają produkt jako rodzaj wykończenia imitującego lodową poświatę, czyli kamuflaż koloru jasną warstwą barwnika przypominającą szron. Inni poszli jeszcze dalej; stworzyli lakier do paznokci Ice zmieniający kolor pod wpływem temperatury, spektakularny efekt osiąga się chłodząc dłonie o zimny lakier. Jest to lakier hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach do 14 dni. Ale największym plusem jest błyskawiczne schnięcie lakieru i osiągnięcie przez to błyskawicznego efektu. Nikt nie ma czasu czekać, aż lakier wyschnie. Szybkoschnący lakier zamieniający się w kilka sekund w lodową taflę to marzenie każdej kobiety.

Szukając lakieru idealnego warto sięgnąć po lakier do paznokci Ice. Jest dostępny w wielu kolorach, z ciekawym designem buteleczki włącznie. Wśród rozmaitości oferowanych przez firmy kosmetyczne klientka nawet o najwyższych wymaganiach jest w stanie znaleźć swój ideał.