Sposób na dobrą imprezę firmową

Dobra impreza firmowa nie musi być związana z klasycznym spotkaniem na kręglach, lub kolacją w jakiejś restauracji, może być na tyle wyjątkowa, że pozostawi wspomnienia na długi czas. Jakie więc mogą być inne alternatywy dla organizatorów takich imprez?

Magiczna impreza firmowa

iluzjonista na imprezy firmoweJako główny organizator imprezy firmowej, chciałem aby tym razem, było to coś naprawdę wyjątkowego. Dotychczas korzystaliśmy z usług restauracji, lub różnych klubów sportowych. Tym razem, chciałem aby impreza na długo została w pamięci uczestników. Pomysł przyszedł zupełnie niespodziewanie, mianowicie przeglądając różne strony dotyczące organizacji takich spotkań, natrafiłem na ogłoszenie”iluzjonista na imprezy firmowe” zaintrygowany ogłoszeniem, postanowiłem umówić się z magikiem. Spotkanie odbyło się kilka tygodni przed planowaną imprezą, w jednej z małych kawiarenek, w centrum miasta. Muszę przyznać, że była to najbardziej skuteczna i najkrótsza sprzedaż z jaką miałem do czynienia. Zazwyczaj, aby cokolwiek mi sprzedać, wymagało to dużej pracy i czasu. W tym przypadku, zaledwie kilka sekund od uściśnięcia sobie dłoni z magikiem, byłem gotowy na podpisanie umowy. Jak to zrobił? Opowiem w dalszej części tego wpisu. Gdy tak sobie siedziałem w tej kawiarence i czekałem na spotkanie, zastanawiałem się czy planowana impreza, będzie zadowalająca dla ludzi z pracy. Jak później się okazało, przerosła nawet moje oczekiwania. I gdy tak sobie rozmyślałem, zebrało mi się na kichanie i gdy w końcu kichnąłem, zasłaniając na chwilę twarz, a trwało to może sekundę, na przeciwko mnie pojawił się nagle, uśmiechnięty pan w czarnym kapeluszu i czerwonym szaliku. Do tej pory nie wiem jak to zrobił, w każdym razie, byłem tak tym trikiem poruszony, że nasza rozmowa trwała kilka minut i podpisaliśmy umowę, dotyczącą występu na imprezie firmowej.

Jak można przewidzieć po demonstracji w kawiarni, również jego występ na spotkaniu firmowym, był niesamowity i pełen fascynujących pokazów. Efektem tego było, że jeszcze przez długi czas, rozmawialiśmy od tym pokazie, próbując rozwiązać zagadki związane ze sztuczkami prezentowanymi przez iluzjonistę.