Hurtownia siatek przydatnych w ogrodnictwie

Nieraz zastanawiałem się nad tym, co sprzedaje się dobrze w tych czasach. Doszedłem wówczas do wniosku, że najbardziej opłaca się handlować tym, co najszybciej się zużywa, i co jest zawsze kupowane w ilościach hurtowych. Postanowiłem w to zainwestować.

Otworzyłem hurtownię, w której sprzedawałem siatki na krety i ptaki

Początkowo nie szło mi zbyt dobrze, ale byłem na to przygotowany. Ludzie musieli dowiedzieć się o tym, że moja hurtownia istnieje – to niestety wymagało czasu. Oczywiście poczyniłem stosowne inwestycje – wynająłem agencję marketingową, tak samo jak na własną rękę wydrukowałem ulotki i banery i rozwiesiłem w wielu miejscach. Wkrótce mój wysiłek zaczął się zwracać – pierwsza siatka do pakowania została sprzedana już pierwszego dnia, i była to wtedy jedyna transakcja. Po miesiącu sprzedawałem dziesiątki takich siatek dziennie. Zapotrzebowanie było na większość pozycji z mojej oferty. Wiedziałem, że zbliża się ten czas w roku, więc ogłosiłem, że od dziś siatka przeciw kretom jest w promocji. Ludzie zaczęli walić do mnie drzwiami i oknami – wszyscy chcieli już zawczasu wyposażyć się w niezbędne przedmioty. Pomimo braku promocji, sporym zainteresowaniem cieszyła się również siatka na ptaki – wiedziałem, że to nigdy nie wyjdzie z użycia. Po pewnym czasie mogłem pozwolić sobie na zatrudnienie pracowników i rozglądanie się za inną działalnością. Na początek postanowiłem uniezależnić się od innych firm, z którymi dotąd współpracowałem. Wszystko co zarabiałem starałem się w miarę możliwości odkładać – potrzebna była mi ciężarówka transportowa.

Rozwijanie biznesu trwa do dzisiaj i idzie mi świetnie. Niedługo rozpocznę produkcję własnych siatek, co powinno zaowocować znacznie większymi zyskami. Póki co jednak cieszę się tym co jest, ponieważ względem tego co miałem na etacie, to mam teraz naprawdę dużo.

Sprawdź siatkiplastikowe.com.pl ofertę