Dyrektor szkoły kupuje nowe krzesła nowy styl

krzesła nowy styl

Jako rodzic nie angażowałem się nigdy przesadnie w wewnętrzne sprawy szkoły, o ile nie wpływały one bezpośrednio na moje dziecko. Byłem jednak w szoku widząc, że w nowoczesnej pozornie szkole nadal na wyposażeniu są standardowe, szkodliwe dla młodych kręgosłupów taborety.

Krzesła w korzystnych cenach

krzesła nowy stylNie mogłem pozwolić na to, by moje dziecko hodowało sobie garba. Zwróciłem się w tej sprawie do dyrektora szkoły. Powiedział, że krzesła faktycznie są przestarzałe i od jakiegoś czasu planuje on już kupić coś nowego dla najmłodszych. Byłem bardzo zdziwiony widząc, jak łatwo to wszystko poszło. Powiedział jednak, że niestety nie ma czasu by wybrać najodpowiedniejsze krzesła i spytał, czy nie mógłbym wybrać i przedstawić mu propozycji. Zgodziłem się i poszukałem w Internecie krzeseł z kategorii nowy styl. Okazało się, że nawet w naszym mieście można je kupić w całkiem korzystnych cenach, zaś w przypadku wzięcia od razu większej ilości można było liczyć na spore rabaty. Dyrektor był zachwycony – od razu na tej samej stronie zamówił też krzesła werek dla techników i konserwatorów, oraz krzesło worker dla szkolnego stomatologa. Gdy już miał składać zamówienie zobaczył, że w ofercie są również wózki osiatkowane, których to również potrzebował. Zadzwonił po techników i spytał, czy o tego rodzaju wózki osiatkowane im chodzi. Powiedzieli, że byłyby idealne. Dyrektor złożył zamówienie i podziękował mi za współpracę. Jeszcze tego samego miesiąca krzesła zostały wymienione na nowocześniejsze i lepsze, moje dziecko zaś pochwaliło się w klasie, że to moja zasługa.

Na kolejnej wywiadówce wszyscy inni rodzice dziękowali mi za to, że zauważyłem ten problem i zaangażowałem się w wymianę szkolnych krzeseł. Ja również byłem bardzo zadowolony widząc, że w naszej szkole znów udało się coś unowocześnić.

Więcej o krzesłach na http://www.inter-technik.pl