Dostałam w prezencie dywaniki gumowe

Przed wakacjami zaczęłam robić prawo jazdy. Zależało mi żeby uwinąć się z egzaminami jak najszybciej, żeby na wakacje już mieć prawko. Mój tata opłacił mi cały kurs. Byłam mu bardzo za to wdzięczna. Kurs na prawo jazdy sporo kosztuje a ja nie miałam takich oszczędności.

Dostałam wytrzymałe dywaniki samochodowe

Jestem studentką a pierwszym roku. Prawo jazdy na pewno mi się bardzo przyda w przyszłości. Tacie zależało żebym w miarę możliwości szybko zdała prawo jazdy. Sporo się przygotowywałam do egzaminu i na szczęście mi się udało. Tata powiedział, ze jeśli zdam egzamin za pierwszym razem to dostanę samochód. Tata sam mi go wybierze. Dla niego najważniejszy jest stan techniczny. Jak moje koleżanki dowiedziały się jakie auto dostanę od taty kupiły mi wytrzymałe dywaniki samochodowe gumowe. Dostałam cały komplet wytrzymałych dywaników, które są idealnie dopasowane do mojego auta, które otrzymałam od taty. Tata potwierdził, że wytrzymałe dywaniki samochodowe gumowe, które dostałam od moich przyjaciółek są bardzo dobrej jakości. Producent jest bardzo znany i doceniany na rynku i nawet tata ma dywaniki od tego samego producenta u siebie w aucie. Cały komplet jest dosyć drogi. Postanowiłam je zaprosić na przejażdżkę swoim samochodem. Trochę się stresowałam ale musiałam być odpowiedzialna i bardzo uważna. Za kołkiem czuję się jak ryba w wodzie ale pierwszy raz wiozłam aż tyle osób.

Dziewczyny po naszej przejażdżce stwierdziły, że bardzo dobrze sobie radzę za kółkiem i z dnia na dzień będę na pewno coraz lepsza. Bardzo mnie podbudowały i podziękowałam im za wsparcie, które mi okazywały w trakcie nauki a także za porządny prezent, który na pewno będzie mi służył długie lata. Nie mogłam sobie wymarzyć bardziej funkcjonalnego prezentu.