Cewnik foleya pomaga przy nietrzymaniu moczu

 

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Bywa, że ktoś ulegnie wypadkowi, czasem nawet prowadzi to do pewnych powikłań zdrowotnych, takich jak nietrzymanie moczu. Przypadłość może być tylko przejściowa, warto jednak pomyśleć o cewniku foleya. Takie urządzenie z pewnością pomoże uniknąć przykrych sytuacji. Dobrze, że w dzisiejszych czasach istnieją takie urządzenia.

Warto zaopatrzyć się w dobry cewnik urologiczny

cewnik foleyaNie jest miło nie mieć kontroli nad własnym ciałem. Niestety bywa, że nie możemy tego uniknąć. W wyniku wypadku, lub silnego wstrząsu, może się zdarzyć, że organizm nie potrafi wstrzymać zebranego moczu. W takich sytuacjach dobrze jest sięgać po cewnik lateksowy. Można go schować pod ubraniem, mocując zbiornik przy udzie. Mocz dzięki specjalnej rurce dostanie się do zbiornika. Taki cewnik jest naprawdę prosty w użyciu. Jego zamontowanie nie jest trudne, opróżnienie odbywa się bezproblemowo, można go dokonać w zwykłej toalecie, lub nad zbiornikiem od szamba. Cewniki foleya używane są zazwyczaj w szpitalach, ale można je kupić także jako osoba prywatna. Można z nim swobodnie chodzić w ubraniu, lecz napełniony moczem zbiornik, może być ciężki, trzeba więc zawsze pamiętać o jego opróżnianiu. Na szczęście produkowane są coraz bardziej wytrzymałe cewniki, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia. Cewnik foleya jest idealnym wyborem dla każdego, kto ma problemy z nietrzymaniem moczu. Warto przemyśleć taką inwestycję, ponieważ może nam bardzo pomóc.

Dobrze jest cieszyć się zawsze dobrym stanem zdrowia. Cewniki foleya bardzo pomagają ludziom. Nie trzeba już odczuwać dyskomfortu w związku z nietrzymaniem moczu. Teraz każdy może normalnie funkcjonować, nawet, gdy zdrowie nie jest już najlepsze. To naprawdę cudowna perspektywa. Żyjemy we wspaniałych czasach.