Zdjęcia z fotobudki

Jestem bardzo rozrywkową osobą. Uwielbiam się bawić, tańczyć, i spędzać czas ze znajomymi. Dzięki temu, mam całkiem pokaźne grono przyjaciół, i co jakiś czas dostaję zaproszenia na przeróżne zabawy, imprezy, czy eventy. Moją absolutną koniecznością, na każdym takim wydarzeniu, jest zrobienie sobie zdjęcia w fotobudce. O ile taka oczywiście jest na sali.

Impreza z budką do zdjęć

fotobudki na imprezyMoi znajomi uwielbiają się dobrze bawić. Zawsze się śmiejemy, robimy masę zdjęć. Czym więc była by zabawa, bez fotobudki na imprezy, do której tak chętnie lubimy wskakiwać? Ja to chyba najchętniej tam wchodzę. Zdjęcie z telefonu? To nie to samo, co fotobudka. Tam jest o wiele fajniej. Można przede wszystkim trochę się pośmiać, zrobić sobie jakąś śmieszną stylizację, i już jest pamiątka z imprezy. Mam cały plik zdjęć z budek. Zazwyczaj wychodzę na nich głupio, i normalnie nikomu bym takich zdjęć nie pokazała, ale właśnie o to w tej rozrywce chodzi. Spędzamy czas ze znajomymi, śmiejemy się, i utrwalamy nasz wizerunek. Większość foto budek ma też specjalne filtry, i można sobie wirtualnie nałożyć jakiś marynarski kapelusz na głowie, czy dorobić sobie wąsy, albo muszkę. Ja uwielbiam kokardki, bo wyglądam na tych zdjęciach słodko. Jak taka mała dziewczynka, z gronem swoich ochroniarzy. Moi koledzy zawsze się wygłupiają na tych zdjęciach. Wykrzywiają twarze, pokazują język. Ja też zawsze się w nich śmieję, i nikt nie pozuje tam jak model. To pamiątkowe zdjęcia, uwieczniające dobrą zabawę.

Zaplanowałam sobie, że jeżeli kiedyś będę brała ślub, to foto budka oczywiście musi być na moim weselu. Nie wyobrażam sobie zabawy bez niej. Każdy z każdym będzie sobie musiał zrobić zdjęcie. Coś czuję, że wtedy mój stosik zdjęć z budek nie zmieści się już w jednej szufladzie, tylko będę musiała trzymać go w szafie.