Zdjęcia ślubne na weselu kuzynki

zdjęcia ślubne

Całkiem niedawno było wesele mojej kuzynki. Gdy tylko dostałam na nie zaproszenie to byłam naprawdę bardzo zadowolona. Po prostu tak naprawdę dawno nie byłam nigdzie z mężem żeby się pobawić.

Zdjęcia ślubne to prezent

zdjęcia ślubneA przynajmniej teraz jest do tego przynajmniej naprawdę dobra okazja. Kuzynka jest dla mnie naprawdę bliską osobą dlatego też cieszę się bardzo jej szczęściem. Wesele ma odbyć się we Wrocławiu także tym bardziej cieszę się, że tam będziemy mogli pojechać. We Wrocławiu bowiem studiowałam i ciągle czuję naprawdę wielki sentyment do tego miasta. Zresztą także tu poznałam też swojego męża. Kuzynka zaprosiła na wesele dosyć dużo osób. Można nawet powiedzieć, że było to duże wesele. W sumie od dawna się do niego przygotowywali. I oni chyba jako jedyni zdecydowali się na to żeby samo sfinansować swoje wesele. W końcu obydwoje dosyć dobrze zarabiają i mogą sobie chyba na to pozwolić. A fotograf ślubny z tego co wiem na ich weselu to dobry znajomy pana młodego. To chyba jest bardzo dobre rozwiązanie. Z tego co wiem to te profesjonalne zdjęcia ślubne we Wrocławiu to jest od niego prezent dla nich. No to naprawdę bardzo fajny gest od kolegi. Bo jednak fotograf może kosztować naprawdę sporo. Sama pamiętam, że gdy organizowałam swoje wesele to fotograf w porównaniu do tych innych kosztów wyniósł naprawdę sporo. Jednak chyba dla wszystkich fotografia ślubna jest przede wszystkim wspaniałą pamiątką. I chyba jednak warto zapłacić nawet więcej żeby tylko mieć naprawdę piękne zdjęcia z tej uroczystości. Muszę powiedzieć z perspektywy czasu, że wesele kuzynki było naprawdę udane. Z mężem bawiliśmy się na nim świetnie.

A ja chociaż nie jestem osobą, która aż tak bardzo lubi tańczyć to przetańczyłam z mężem cała noc. Na tym weselu był po prostu naprawdę bardzo dobry zespół, który świetnie grał.