Zatrudnienie nowego spawacza z Warszawy

Jestem kierownikiem w dużej firmie zajmującej się budowaniem ogromnych statków pływających po wodzie. Główną siedzibę firmy mam w Gdańsku. Obecnie mam sporo zleceń na budowę nowych statków. Zlecenie trzeba zrealizować w wyznaczonym czasie, by nie płacić później kar za przekroczenie terminu. Aby się wyrobić z pracą musiałam zatrudnić dodatkowy personel.

Dodatkowe etaty spawacza w firmie

spawacz z warszawyDodatkowy personale jaki był potrzebny to spawacze. Od nich zależy wszystko. To oni od podstaw budują statki. Spawają ze sobą elementy. Jednak nie mogę zatrudnić kogoś kto nie zna się na rzeczy lub spawa jakieś drobne rzeczy. To musi być doświadczony spawacz z warszawy. Tam jest kilku którzy pracują nad budowa mniejszych statków i pojedynczych elementów, które później dostarczane są do nas. Jest to zewnętrzna firma, z którą współpracuję. Dzięki tej współpracy nasi spawacze mają ułatwione zadanie. Współpraca z tą firmą wynika z faktu, że mam zbyt mało personelu, a pracy jest dużo. A pracownik też musi przecież odpocząć. Długo się zastanawiałam nad tym i chyba skorzystam z usług tej firmy. Podeśle mi kilku swoich spawaczy na czas wykonania mojego zlecenia. Dodatkowo i tak muszę u siebie kogoś zatrudnić na stałe, ale wtedy zatrudnię jedną osobę. Z Warszawy firma ta podeśle mi aż dziesięciu spawaczy. Mają oni doświadczenie w pracy spawania statków, więc wszystko powinno być w porządku. W firmie mam w sumie zatrudnionych trzydziestu spawaczy. Ale oprócz tego ważnego zlecenia mam też inne drobne zlecenia, jak chociażby naprawa statków. Na przykład burta jest rozerwana i tutaj potrzebny jest spawacz. Dlatego potrzebuję dodatkowego personelu. Nie mogę przecież zostawić wszystkiego i zająć się tylko tym jednym zleceniem. Przez to mogłabym stracić dotychczasowych klientów.

Prowadzę firmę która specjalizuje się w budowaniu statków oraz ich napraw. W firmie ma sporo zatrudnionych pracowników. Sami spawacze stanowią 1/2 wszystkich pracowników. Pozostali to mechanicy, konstruktorzy itp. Mam kilku stałych zleceniodawców, ale ostatnio udało mi się podpisać dogodny kontrakt na duże zlecenie zbudowania kilku statków dla zagranicznej firmy transportu morskiego. W tym celu musiałam skorzystać z dodatkowego personelu.