Zatrudniam pracownika do montażu mebli mago

mago

Przedsiębiorstwo przejąłem po moim ojcu, który zdecydował się przejść na emeryturę. Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy, jednak współpracuję z wieloma klientami z całego województwa.

Mago to dobre regały

magoOd kiedy przejąłem ten interes to zaszło sporo zmian, które osobiście wprowadziłem. Ważne były nowości technologiczne, które zastosowałem. Pracownicy również są zadowoleni ze wszystkich zmian. Wprowadziłem do produkcji również zupełnie inne towary i dzięki temu obroty znacznie się zwiększyły. Ojciec nie interesuje się już tym przedsiębiorstwem, ponieważ wie, że doskonale zarządzam i daję sobie radę ze wszystkim. Do produkcji wprowadziłem nowe meble metalowe, które pełnią mnóstwo dość praktycznych funkcji. W sumie to znajomy, który pracuje w firmie tanie mago z Bydgoszczy mnie do tego przekonał. Kiedyś podczas spotkania przy piwie opowiedziałem mu o swoich planach dotyczących zmian i wtedy powiedział, że koniecznie powinienem zainwestować nie tylko w regały magazynowe, ale również w wielofunkcyjne meble metalowe. Dobrze, że postąpiłem zgodnie z jego poradą, ponieważ dzięki temu firma lepiej prosperuje. Same regały to było zdecydowanie za mało. Zatrudniłem także więcej ludzi i postanowiłem zainwestować w montera. Zatrudniłem człowieka, który montuje nasze meble metalowe i dzięki temu mamy dodatkowe usługi. Na montaż zgłasza się wiele osób a my na tym dodatkowo zarabiamy. Chłopak, którego zatrudniłem do montażu został mi polecony również przez znajomego z mago, który go dość dobrze zna. Ludzie z polecenia zawsze się sprawdzają, dlatego bez zastanowienia się zgodziłem go zatrudnić.

Od razu dostał umowę o pracę. Pierwsze montował regały magazynowe i już wiedziałem od razu, że się nadaje do tej roboty. Załoga w przedsiębiorstwie jest zgrana a dla mnie to ważne.