Daszki szklane i montaż żaluzji

grafika na szkle

Pracuję w firmie zajmującej się doradztwem finansowym, kredytowym, bankowym i tym podobnymi ekonomicznymi sprawami. Do tej pory mieliśmy małe biuro, jednak ze względu na zatrudnienie większej ilości pracowników i większe zainteresowanie klientów, musieliśmy pomyśleć o innym miejscu.

Daszki szklane nadają się do montażu żaluzji

grafika na szkleW końcu szef znalazł jakieś nowoczesne biuro, tyle że trzeba było je wyremontować po poprzednim najemcy. Mimo to jego cena była bardzo korzystna. Do tego też był do biurowiec ze stali i szkła, więc i te materiały miały królować w naszym wnętrzu. Pojawiły się zabudowy szklane, metalowe ozdobniki. Przy naszej części klatki schodowej pojawiły się szklane balustrady, żeby oddzielić nas od reszty najemców. Kupione zostały także nowoczesne, skórzane meble, pasujące do wystroju wnętrza. Nad naszymi oknami zawisły daszki szklane, a na podłodze pojawiły się wykładziny dywanowe w płytkach. Wszystko do siebie bardzo pasowało. Jako element dekoracyjny posłużyła nam grafika na szkle. Jednak to wyposażenie miało swoje wady. Tak każdy klient był oddzielonych boksami od innego, mieliśmy kilka pomieszczeń, a tutaj tylko jedno duże, nie każdemu się podobało, że inni wszystko widzą, jak rozmawiamy z klientami. Wiele osób się skarżyło. Musieliśmy jakoś temu zaradzić, to nie było brane pod uwagę. W końcu uznaliśmy, ze jakieś żaluzje czy zasłony załatwiłyby sprawę, tylko jak je zamontować?

Przy takiej zabudowie od podłogo do sufitu było to niemożliwe. Pozostały nam harmonijkowe zwijane rolety, bo zasłony nie pasują do takiego wnętrza. To rozwiązanie się przyjęło, choć od tamtej pory dokładnie myślimy na temat wystroju wnętrz.