Zabawny t shirt dla naszej szefowej

 

Pracuję w salonie fryzjerskim z bardzo zgraną i wesołą ekipą. Wszystko dzięki naszej szefowej, która siedem lat temu założyła ten punkt jako mały salonik. Teraz mamy kilka punktów w całym mieście. Szefowa jest świetną menadżerka i dobrą szefową. Zawsze tryska dobrym humorem, dlatego też razem z ekipą z pracy postanowiliśmy na jej urodziny kupić wesołą koszulkę.

Kobiecy t shirt z zabawnym napisem

zabawny t shirt dla kobietyMamy to szczęście, że szefowa ma dystans do siebie i do nas. Oczywiście wymaga i to jest kluczem do sukcesu firmy. Nigdy jednak nikogo publicznie nie nakrzyczała. W związku z jej urodzinami chcieliśmy się odwdzięczyć wesołym prezentem. Dziś w internecie można dostać wszystko, co się zapragnie, ale postanowiliśmy jej kupić wesołą koszulkę z indywidualnym napisem. Bardzo dobrym pomysłem jest to, aby wydrukować na T-shircie jej zdjęcie. Może to z wakacji, kiedy skakała na bungee. Na tle tego zdjęcia warto, aby widnia wesoły napis. Może to być na przykład tekst, który często używa w sposób żartobliwy. Już wiem co mam na myśli. Reszta załogi naszej firmy się ze mną zgadza, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie. Myślę, że wypali. Pozostaje teraz tylko kwestia tego, jaką firmę wybrać do stworzenia takiego upominku. Zabawny t shirt dla kobiety oferuje wiele sklepów internetowych, w których można złożyć zamówienie. Ja jednak proponuję punkt w naszym mieście, w którym tanio są sprzedawane gadżety reklamowe. Reszta osób się ze mną oczywiście zgadza. Do czasu urodzin pozostało jeszcze czternaście dni. Oprócz pięknej koszulki z nadrukiem będę dodatkowo myślał nad kwiatami i czekoladkami.

Lubie robić prezenty, szczególnie osobom, które naprawdę lubię. Myślę, że moja szefowa jest wyjątkową osobą i zasługuje na wszystko, co najlepsze. Liczę na to, że wesoły t-shirt jej się bardzo spodoba. Na pewno będzie odzwierciedlał jej sposób na życie i to jest w tym wszystkim najlepsze!