You are currently viewing Wysokiej jakości listwy NMC

Wysokiej jakości listwy NMC

Pomysłowo wykończone wnętrza zawsze przyciągają uwagę. Obecnie można zastosować wiele oryginalnych technik, które proponują producenci. Zarówno do dużych, jak i minimalistycznych pomieszczeń można wybrać nietuzinkowe detale wykończeniowe o dekoracyjnym charakterze.  

Efektowna i praktyczna sztukateria

sztukateria nmcEstetyka wnętrza świadczy o zamiłowaniu do profesjonalizmu i dbałości o wszystkie szczegóły. W wielu pomieszczeniach jako aspekt wykończeniowy stosowana jest efektowna sztukateria, która zdobi podłogi oraz ściany. Elementy sztukateryjne wykorzystywane są również do wykończenia sufitu. W zależności od rodzaju pomieszczenia oraz indywidualnych upodobań można dobrać najbardziej stosowne rozwiązania. Najczęściej wykorzystywane są praktyczne listwy przypodłogowe – dostępne w różnych szerokościach i wzorach. Do wielu pomieszczeń pasuje sztukateria NMC w białym kolorze – takie dodatki mają ponadczasowy charakter. Co ważne, listwy ścienne i przypodłogowe wykonywane są z trwałych materiałów, przeważnie z odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia polistyrenu. W eleganckich pomieszczeniach imponujący efekt można uzyskać poprzez zastosowanie listew dekoracyjnych – z ozdobnymi tłoczeniami. W dużym salonie bardzo oryginalnie prezentują się np. listwy sufitowe z florystycznym wzorem. Przy montażu listew warto pamiętać o różnego rodzaju łącznikach i narożnikach, które gwarantują profesjonalny efekt końcowy. Ciekawą formą sztukateryjną są również rozety, dzięki którym można wyeksponować atrakcyjny żyrandol lub wiszącą lampę. 

Ładnie wykończone mieszkanie to nie lada satysfakcja dla właścicieli. Szeroki wybór wariantów aranżacyjnych pozwala na dostosowanie takich rozwiązań, które będą spójne z gustem oraz oczekiwaniami użytkowników. Każde z domowych pomieszczeń może być atrakcyjne pod względem wizualnym i komfortowe.