Własny biznes – myjnia bezdotykowa

Mycie samochodu za pomocą myjki ciśnieniowej stało się znacznie bardziej popularne niż mycie samochodu w myjni automatycznej. Miało na to wpływ wiele czynników. Chociaż wydaje się, że myjnia automatyczna jest znacznie bardziej wygodna dla klientów, to jednak klienci nie za bardzo lubią z nich korzystać. Główny powód to ich niedokładność.

Czy założenie myjni jest drogie?

myjnia bezdotykowa cena zakupuJeśli ktoś decyduje się na umycie samochodu, to chce, aby nawet najmniejsze zanieczyszczenia zostały usunięte. Tymczasem myjnia automatyczna charakteryzuje się dosyć powierzchownym myciem. Oprócz tego nieodpowiednio dobrane, grube szczotki często rysują karoserię samochodów. Trzeba przyznać, że taka sytuacja zdenerwowałaby każdego kierowcę. Dlatego znacznie bardziej opłacalna metoda, chociaż zabierająca kilka minut więcej, to mycie samochodu na myjni bezdotykowej. Kierowca może sam zadecydować jak długo będzie pielęgnował swój pojazd. Może to trwać od kilku do kilkunastu minut. W ten sposób można samodzielnie umyć nawet najmniejsze zakamarki i najdrobniejsze elementy zewnętrzne samochodu. Z racji tego, że na polskich drogach ciągle przybywa nowych samochodów, bezdotykowe myjnie wyrastają w miastach jak grzyby po deszczu. W każdym większym mieście można znaleźć co najmniej kilka lub kilkanaście takich punktów. Myjnia bezdotykowa cena zakupu – tutaj bywa różnie. Nie mniej jednak nie jest to droga inwestycja, a wydatek bardzo szybko się zwraca. O ile oczywiście właściciel dobrze przemyśli to jak ma wyglądać jego biznes. Kierowcy nie pojadą do myjni oddalonej od miasta.

Lepiej, aby punkt otworzyć w mieście, tak aby kierowcy zawsze mieli do niego blisko. Kolejnym ważnym atutem jest używanie dobrych detergentów i wody. Klienci szybko wyczuwają, w których miejscach próbuje się zaoszczędzić na dobrych półproduktach.