W kuchni chciałam mieć blat z drewna

W latach dziewięćdziesiątych dostałam swoje własne mieszkanie. Dla mnie to było ogromne wydarzenie, bo oszczędzałam na książeczce pieniądze a z mieszkaniem wcale tak łatwo nie było. Wyprowadziłam się ze starej kamienicy do pięknego, nowego bloku w centrum miasta. 

Wymiana blatu kuchennego na drewniany 

blaty kuchenne drewniane warszawaNa początku nie miałam za dużo pieniędzy i zainwestowałam w najtańsze meble. W ciągu lat nie decydowałam się na żaden remont, bo odkładałam pieniądze. Mieszkanie chciałam mieć bardzo nowoczesne a to wymagało sporego nakładu finansowego. Najpierw wyremontowałam wszystkie pokoje i łazienkę a kuchnię zostawiłam sobie na sam koniec. Tam było najwięcej do roboty. Wyrzuciłam wszystkie meble i sprzęt. Od dawna podobały mi się blaty kuchenne drewniane warszawa i taki właśnie chciałam mieć u siebie. Wcześniej to już nawet upatrzyłam sobie sklep z takimi blatami wykonywanymi na zamówienie. Wybrałam sobie elegancki blat, który wcale nie był najtańszy, ale chciałam mieć wszystko wysokiej jakości i nie zwracałam uwagi na cenę. Fachowiec, który remontował moje mieszkanie przyznał, że zdecydowałam się na świetny blat, który będzie mi służył długie lata. Ucieszyła mnie jego opinia, bo ja się tak do końca na tym wszystkim nie znałam a blat po prostu bardzo mi się spodobał. Dostałam także jasne instrukcje jak o niego dbać i czyścić to wiedziałam, że będę z niego zadowolona. Ostatecznie remont kuchni trwał najdłużej, ale wyglądała po remoncie zupełnie inaczej. Wszystko mi się podobało.

Po remoncie miałam mieszkanie o jakim marzyłam. Kiedy odwiedziła mnie sąsiadka to była zachwycona kuchnią i tam spędziłyśmy czas przy kawie. Długo odkładałam pieniądze na ten remont, ale zdecydowanie było warto. W końcu miałam nowocześnie umeblowane mieszkanie.