Usuwanie opadającej powieki bez skalpela

Lifting powiek, oprócz tego wykonanego za pomocą skalpela, ma wiele bezinwazyjnych odpowiedników. Opadająca powieka jest kosmetycznym defektem twarzy, W zaawansowanym stadium może nawet zakrywać tęczówkę i źrenice. Bezinwazyjnym sposobem zwalczania tego defektu jest leczenie ultradźwiękami.

Bezinwazyjne zabiegi korygujące opadająca powiekę

Podczas zabiegu lekarz dociera do głębszych warstw włókien kolagenowych, a zewnętrzna warstwa powieki zostaje nienaruszona. Pojawić się może jedynie zaczerwienienie skór. Innym sposobem na nieinwazyjną poprawę elastyczności skóry powiek jest zabieg obkurczający. Podczas jego wykonywania następuje ściągniecie naskórka i rozpoczyna się proces obudowy komórek w skórze właściwej. Kolejną alternatywą operacyjnej chirurgii za pomocą skalpela są zabiegi laserowe. Laser wykorzystywany jest do wykonywania różnych rodzajów zabiegów nie tylko na twarzy. Jego najczęstszym zastosowaniem jest działanie w gabinetach fizykoterapeutycznych. Usunięcie opadających powiek bez skalpela szczecin jest możliwe. W dwudziestym pierwszym wieku istnieje wiele alternatyw. Lifting powiek wykonać można także przy pomocy wykonywania zastrzyków osoczem bogato-płytkowym, pobranym z krwi osoby z defektem powiek. Najbardziej bezinwazyjną metoda korekcji optycznej opadającej powieki jest makijaż. Nim również możemy dokonać lekkiej korekty. Jednak sprawdzi się on tylko na powiekach z lekkim defektem, u osób w podeszłym wieku, których powieka górna zachodzi już na tęczówkę triki makijażowe nie będą przydatne. Idealnym makijażem, abym zakryć powstały defekt jest smokyeye.

Lifting powiek nie jest jedynie zachcianką, aby wyglądać lepiej, w zaawansowanym stadium powieka może nachodzić na gałkę oczną i przeszkadzać w prawidłowym widzeniu. Lifting bez skalpela jest bezpieczniejszy i mniej inwazyjny. Powieki nie wymagają wygojenia, a efekt jest jak najbardziej zadowalający.