Torby bawełniane przynosiły mi spore dochody

Torby bawełniane

Z zawodu jestem krawcową. Zawsze przychodzili do mnie ludzie, którzy potrzebowali naprawy swoich ubrań. Od czasu do czasu wykonywałam całą odzież na zlecenie. Gdy miałam trochę wolnego czasu szyłam dla swojej rodziny. Moje dzieci zawsze nosiły moje swetry oraz bluzki.

Torby bawełniane to opłacalny biznes

Torby bawełnianeMiałam małą rzeszę stałych klientów, którzy przychodzili korzystać z moich umiejętności. Pewnego dnia, gdy miałam wolne popołudnie postanowiłam uszyć torby bawełniane dla swoich znajomych. Postanowiłam tym razem stworzyć coś innowacyjnego i zamieścić ich podobizny. Wszystko miało wyglądać w formie karykatury. Muszę przyznać, że efekt końcowy był bardzo zadowalający. Gdy je wręczyłam okazało się, że bardzo przypadły im do gustu. Z czasem takie torby ekologiczne z nadrukiem zaczęło chcieć więcej osób. Tylko ja wykonywałam takie usługi dlatego moja pracownia zaczęła robić się coraz bardziej pełna. Dużo ludzi zamawiało sobie właśnie taki gadżet z podobizną znajomego. Dowiedziałam się, że jest to znakomity pomysł na prezent. Torby ekologiczne zaczęły się sprzedawać jak świeże bułeczki. Po dwóch latach musiałam poważnie rozwinąć swój biznes. Moje dochody sprawiły mi wielką niespodziankę. Dzięki nim mogłam otworzyć własne przedsiębiorstwo i unowocześnić swój gabinet. Mój znajomy zrobił dla mnie stronę internetową na której powstała moja oferta. Ja jako producent toreb bawełnianych bardzo się starałam aby zostały wykonane w porządny sposób. Ich jakość pełniła dla mnie bardzo istotną rolę i chciałam zadowolić swoich klientów.

Na początku nie przypuszczałam, że zwykłe zajęcie może stać się pomysłem na biznes. Kolejne oszczędności przeznaczę na zatrudnienie asystentki. Ilość zleceń cały czas rośnie, a ja nie wyrabiam się z kolejnymi zamówieniami. Na dodatek mam już nowe pomysły co do mojej oferty. Chcę robić misie pluszowe ze specjalnymi dedykacjami.

Więcej o torbach bawełnianych można znaleźć na: www.markus-torby.pl