Tani wynajem samochodu

 

Pomimo, że samochody są tak popularne w dzisiejszych czasach, to nie każdy go posiada. Niektórym po prostu nie jest on potrzebny do codziennego funkcjonowania, więc jego zakup jest nieopłacalny. Jednak czasem bywają sytuacje, kiedy by się przydał.

Na jakich warunkach wynajmuje się samochody?

samochód osobowy najemBez samochodu można nawet prowadzić firmę, ponieważ możliwe jest stacjonarne działanie. Niemniej jednak bywają czasem sytuacje, kiedy pojazd jest konieczny. Wtedy najczęściej szukamy możliwości pożyczenia auta u członków rodziny lub korzystamy z usług wypożyczalni samochodowej. Z rodziną wiadomo jak to jest, a w przypadku wypożyczalni możemy liczyć na stałe warunki. Jeżeli potrzebny nam będzie samochód osobowy najem będzie najlepszym rozwiązaniem, bez względu na czas korzystania z niego. Wypożyczalnie samochodowe oferują możliwość wynajęcia auta w ramach krótkoterminowej umowy obowiązującej od jednego do trzydziestu dni, średnioterminowej obejmującej okres do maksymalnie dwunastu miesięcy i długoterminowy, który zaczyna się od trzynastego miesiąca. Oczywiście im dłużej planujemy korzystać z auta, tym lepsze warunki cenowe otrzymamy. Najczęściej klienci wynajmują samochody na kilka – kilkanaście dni, ponieważ tą formę pozyskania auta traktują jako rozwiązanie zastępcze, czyli na przykład kiedy ich własny pojazd się zepsuł lub mają gdzieś pojechać, a nie posiadają swojego środka transportu. Wypożyczalnie samochodowe oferują pojazdy osobowe, ciężarowe, busy i vany, więc jest w czym wybierać.

Wszystkie pojazdy na wynajem mają ważne przeglądy techniczne, są w stu procentach sprawne i mają opłacone ubezpieczenia. Przed wynajmem auta, najczęściej klient musi opłacić zwrotną kaucję, która najczęściej wynosi od tysiąca do dwóch tysięcy złotych.