Szycie z tkanin poliestrowych z hurtownii

hurtownia tkanin

Ja jakiś czas temu zapisałam się na kurs szycia. Mam zdolności manualne i zawsze lubiłam robić coś w czasie wolnym. Jakiś czas robiłam różne okolicznościowe figurki. Teraz jednak stwierdziłam, że chcę robić coś innego.

Hurtownia tkanin i szycie maskotek

hurtownia tkaninMyślałam nad tym jaki kurs wybrać. Chciałam żeby było to coś co będzie mi rzeczywiście sprawiało radość a może w przyszłości nawet pozwoli zarobić jakieś pieniądze. Koleżanka powiedziała mi, że może bym poszła na kurs szycia. Ona taki kurs skończyła i jest z tego bardzo zadowolona. Mogłabym przecież po takim kursie dorobić sobie w domu a przy tym naprawdę dobrze się bawić. Tak też zrobiłam. Szybko skończyłam ten kurs i bardzo chciałam w jakiś sposób to wykorzystać. Na początek wiedziałam gdzie jest godna uwagi hurtownia tkanin i uszyłam kilka wyjątkowych maskotek dla dzieci moich znajomych oraz dla dzieci z rodziny. Znalazłam firmę, która płaciła takim osobą jak ja zaszycie. Do tego szycia były wykorzystywane tkaniny nylonowe przed wszystkim. Było to zlecenie bowiem na szycie pasków do spodni. Do szycia przywożono mi także tkaniny poliestrowe na inny rodzaj pasków. Były także tkaniny pcv, które są chyba najbardziej wytrzymałe. Chociaż szycie maskotek na pewno sprawiało mi większą przyjemność to szycie tych pasków także nie przeszkadzało mi za bardzo. Mogłam po pracy w ten sposób się odprężyć i do tego trochę zarobić. A wiadomo, że dodatkowe pieniądze zawsze się przydają. Z czasem zaczęłam szyć trochę ubrania. Przede wszystkim dla siebie. Do tego potrzebne były mi taśmy suwakowe bo ubrania z suwakiem było mi najłatwiej zrobić. Moja koleżanka także szyła dla firmy. Jednak ona szyła zupełnie inne rzeczy.

Po prostu przerabiała dziecięce ubrania. Mi to także się bardzo spodobało i koleżanka dała mi namiary abym mogła także ja dla nich szyć.