You are currently viewing Sztuczne kwiaty na wesele

Sztuczne kwiaty na wesele

 

Jak każda panna młoda chciałam by każdy element mojego wesela był idealny. Jednakże najbardziej zależało mi na tym by moja suknia oraz sala weselna były jak z moich marzeń – piękne i bogato zdobione. Wesele zostało urządzone w stylu rustykalnym, więc na sali znajdowała się ogromna liczba sztucznych kwiatów. Dzięki temu sala wyglądała przytulnie, ale jednocześnie modnie.

Dzięki hurtowni kupiłam tanie kwiaty dobrej jakości

hurtownia sztucznych kwiatówMiałam określony budżet, który mogłam przeznaczyć na dekoracje sali ślubnej i nie chciałam go przekroczyć. Pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie sklepu, w którym będę mogła zakupić kwiaty w cenach hurtowych. Nie lubię świeżo ciętych kwiatów i nie lubię kupować w Internecie, ponieważ zanim wydam na coś pieniądze to lubię daną rzecz zobaczyć na żywo. Najbliższa duża hurtownia sztucznych kwiatów znajdowała się niedaleko, bo jakieś 15 km. od mojego miejsca zamieszkania. Przyznam szczerze, że kiedy wybrałam się tam na zakupy od razu się zakochałam – asortyment tej był ogromny. Jako, że kupiłam bardzo dużo rzeczy, nie tylko kwiatów, ale i też innych ozdób w stylu rustykalnych to nie było żadnego problemu by kupić je w cenie hurtowej. Mimo tego, że kupione przeze mnie kwiaty były tanie to przez to, że są one tak dobrej jakości to wielu gości weselnych nawet nie zorientowało się, że są one sztuczne. I o to właśnie mi chodziło.

Po weselu oczywiście nie wyrzuciłam dekoracji, które kupiłam. Wszystkie kwiaty, które zakupiłam w hurtowni sztucznych kwiatów, i które zdobiły salę weselną przywiozłam do domu i udekorowałam nimi jego wnętrza. Oprócz tego część kwiatów wykorzystałam do ręcznego wykonania ozdób do domu, takich jak np. małe kwiatowe wieńce, które następnie dałam w prezencie swoim najbliższych.