Statuetka w formie prezentu

Szukasz prezentu, który na długo zapadnie bliskiej Ci osobie w pamięci? Doskonałym rozwiązaniem będzie statuetka z dowolnym grawerem. Jest to forma nagradzania osób o szczególnych osiągnięciach. Jednak nie kojarz jej wyłącznie z dyscyplinami sportowymi. Możesz ją podarować swojemu dziecku na 18-ste urodziny bądź partnerowi na okrągłą rocznicę. W końcu dbanie o związek niejednokrotnie przypomina męczącą wspinaczkę górską.

Dlaczego warto wybrać statuetkę?

statuetki z mosiądzuDla kogo jeszcze statuetki z mosiądzu okażą się świetnym pomysłem? Twój szef obchodzi okrągłą rocznicę założenia działalności? Z pewnością doceni tak kreatywny prezent. Sprawdzi się także w formie podziękowań dla oddanego pracownika. Taka forma z pewnością wprawi w zachwyt osobę, której ją podarujesz. Jakie jeszcze zalety ma ten prezent? Przede wszystkim osoba, która otrzyma statuetkę postawi ją w widocznym miejscu. Dzięki temu, jedno spojrzenie na nią przywoła fale wspomnień związanych z Tobą. Statuetki z mosiądzu sprawcą się także w formie nagród dla zwycięskiej drużyny sportowej. W końcu to z tego świata znamy te nagrody. Jednak nie chodzi tu wcale o zawody rangi krajowej czy światowej. Na statuetkę zasługują także najmłodsi, którzy dzielnie walczyli w zawodach szkolnych.  Statuetka wykonana z tego materiału cechuje się wysoką trwałością. Nawet kilkuletnia pociecha na długo będzie mogła zachować pierwszą nagrodę, którą zdobyła w swoim życiu. Przypominać mu będzie o tym ważnym i radosnym dniu.

Zaletą podarowania statuetki za zasługi jest możliwość wygrawerowania na jej powierzchni dowolnego napisu. Dzięki spersonalizowanej nagrodzie, osoba która ją otrzyma poczuje się jeszcze mocniej doceniona. Jest to doskonały nośnik wspomnień i ważnych chwil w życiu. Dlatego też ważne uroczystości warto podkreślać taką nagrodą.