You are currently viewing Sprzedaż mydeł do golenia na bazarze

Sprzedaż mydeł do golenia na bazarze

 

Od dawna myślałam o założeniu własnej firmy, ale teraz moje marzenie mogłam zrealizować. Wszystko dlatego, że dostałam w spadku wiele pieniędzy po mojej ciotce, która nie miała dzieci. Na sam początek chciałam, aby było to coś skromnego, aby nie ryzykować za wiele. W końcu im mniej zaryzykujesz, tym mniej ewentualnie stracisz.

Czy opłaciło się sprzedawać mydła do golenia?

mydełko do goleniaMoje zainteresowanie w branży kosmetycznej trwało przez wiele lat. To właśnie w to chciałam zainwestować, ale na samym początku nie chciałam pchać się w sprzedaż internetową. Pod moim blokiem znajduje się bazar, gdzie tanio można wynająć stoiska. Pomyślałam, że na początku będę sprzedawać tanie i naturalne kosmetyki. Przede wszystkim mogłyby to być mydła do golenia. Takie mydełko do golenia nie jest drogie, ale według opinii wielu opłaca się je kupować, ponieważ jest bardzo dobre, a skoro opłaca się kupować, to opłaca się także sprzedawać! Cóż mam więc do stracenia? Nic wystarczyło zamówić kilkanaście mydełek do golenia oraz innych kosmetyków i rozłożyć je na stoliczku na bazarze. Pierwszy dzień pracy przyniósł już pożądane efekty! Okazało się, że mydełka do golenia interesują wiele osób. Panowie nie widzieli czegoś takiego, dlatego chętnie je kupowali. Co najciekawsze po miesiącu pracy ponownie wracali i je kupowali! To wszystko dlatego, że oferowany przeze mnie produkt się sprawdził i był dobry.

Można więc powiedzieć, że opłaciła mi się sprzedaż mydełek do golenia. Był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Teraz rozszerzyłam moje stoisko. Nie sprzedaję tylko mydła do golenia, ale i wiele innych rzeczy. Myślę, że już wkrótce wezmę się za sprzedaż internetową. W końcu dojrzałam do tj decyzji. Wiem, że sobie poradzę, tak samo, jak poradziłam sobie na bazarze!