Sprowadzam odzież używaną męską do swojego sklepu

odzież używana męska

Od dłuższego czasu negocjowałam warunki z klientem z Anglii, ponieważ zależało mi na współpracy z nim. Posiada on doskonałe towary, które chciałam wprowadzić do sprzedaży. Prowadzę luksusowy butik, w którym dostępna jest markowa odzież używana w dobrym stanie.

Odzież używana męska w ofercie

odzież używana męskaDzięki temu ceny są nieco wyższe niż posiada zwykła tania odzież używana nieznanych marek. Bardzo chciałam posiadać u siebie towar z Anglii, który jest szczegółowo sortowany i dostępna jest tam odzież używana damska, która jest bardzo uważnie sprawdzana, podobnie jak odzież używana męska w niskich cenach, którą również oferuję w swoim butiku. Przedsiębiorca z Anglii, z którym tak bardzo chcę współpracować zaprosił mnie do siebie, aby indywidualnie omówić wszelkie warunki współpracy. Pojechałam od razu, żeby jak najwcześniej mogła się pojawić markowa odzież używana od niego w moim sklepie. Negocjacje trwały niedługo i udało nam się dojść do porozumienia. Każda ze stron była bardzo zadowolona a ja wracając miałam już ze sobą towar z Anglii, który osobiście wybrałam. Było to tylko markowa odzież używana, na którą podpisałam kontrakt. Towar z Anglii będzie mi dostarczany dwa razy w miesiącu a odzież używana damska będzie szczegółowo sortowana. Dzięki temu mam pewność, że trafi do mnie najlepsza markowa odzież używana. Moje stałe klientki, które regularnie odwiedzają mój sklep, bardzo się uciszyły, że mam towar z Anglii i powiedziały, że przyprowadzą swoje koleżanki, żeby mogły dla siebie też coś wybrać. Od kiedy sprowadzam towar z Anglii to mam jeszcze więcej klientów.

Nawet odzież używana męska zaczęła się cieszyć większym zainteresowaniem niż do tej pory. Przychodzą do nawet do mnie bardzo poważni biznesmeni, którzy chwalą sobie zakupy w moim butiku. Dobrze, że mi się wszystko udało.