Skutecznie zorganizowany event

Organizacją wesela nigdy się nie zajmowaliśmy. Moja przyszła żona nie była z Polski, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że wesele odbędzie się u niej w kraju. To wymagało o wiele więcej przygotowań jeśli chodzi o sprawny logistyczne, a także zamówienie niezbędnego noclegu dla wszystkich gości. Sprawa nas trochę przerosła i stwierdziliśmy, że najlepiej będzie skorzystać z usług firm, które działają w branży weselnej i skutecznie zajmują się ich organizacją.

Jak znaleźć firmę, która zorganizuje wesele?

wesele międzynarodoweWesele międzynarodowe nawet dla największych firm w branży stanowi bardzo duże wyzwanie, dlatego też warto jeszcze przed wybraniem firmy zapoznać się z ich portfolio, czyli realizacjami, za które były odpowiedzialne w przyszłości. Szybko natrafiliśmy na ogłoszenie w internecie firmy, która tylko w tym się specjalizuje. Kolejną kwestią było ustalenie budżetu na takie przedsięwzięcie, jednakże nie za bardzo wiedzieliśmy, jakiego rzędu są to koszty. Wesele międzynarodowe organizowane w innym kraju zawsze niesie za sobą o wiele więcej sytuacji problematycznych, niż wesela standardowo organizowane w miejscu zamieszkania przyszłej pary młodej. Za weselem idzie razem ślub, dlatego też postanowiliśmy zlecić te dwa tak ważne wydarzenia jednej firmie, licząc przy okazji na zniżkę. Wesele międzynarodowe powinno być według nas zorganizowane w taki sposób, aby każdy z gości trzymał się ustalonego programu. Po określeniu naszej wizji na to wydarzenie otrzymaliśmy po kilku dniach wycenę.

Jednakże chcieliśmy skorygować część pozycji w kosztorysie, aby wesele międzynarodowe wyszło jeszcze bardziej ekonomicznie. Przeloty na miejsce, transfery z lotniska oraz firmy cateringowe na miejscu – te pozycje pochłaniały największe ilości naszych funduszy.