Skórzane buty korekcyjne

Chcemy zadbać by nasze dzieci posiadały odpowiednie obuwie, by żadne choroby ani zwyrodnienia ich nie sięgały. Z tego powodu polecam zapoznać się odpowiednio z ofertą sklepów, jest wiele możliwości które z pewnością będą odpowiadać potrzebom waszych pociech. Dlatego też zadbajmy o odpowiednie przygotowanie gdy chodzi o zdrowie.

Funkcja diagnostyczna w butach Memo

skórzane buty korekcyjne memoProdukt w całości wykonany jest z materiałów przyjaznych dzieciom, cholewka zrobiona jest z miękkiej koziej skóry, a podeszwa jest bezchromowa. Materiał wykorzystany do wyrobu w naturalny sposób dostosowuje się do stopy dziecka. Skórzane buty korekcyjne Memo wyposażone są w diagnostyczny system monitoringu umieszczony w podeszwie. Dzięki tej funkcji możemy stale monitorować proces korekcji stopy, co daje nam najszybszy z możliwych efektów, ponieważ możemy wprowadzać ciągle niezbędne zmiany. Dodatkową zaletą podeszwy jest stabilizacja stopy oraz utrzymywanie jej w odpowiednim ułożenie przez cały czas użytkowania produktu. Dzieje się tak przez specjalistycznie wymodelowaną wkładkę. W zestawie razem z butami otrzymujemy instrukcję razem z zestawem wkładek. Daje to możliwość doboru wkładki przez rodzica na podstawie wytycznych przygotowanych przez producenta. Można to zrobić również na podstawie wskazań specjalisty, jednak nie jest to konieczne. W ofercie przygotowanej przez firmę mamy modele dodatkowo wyposażone w materiały higroskopijne zapobiegające nadmiernej potliwości.

Produkt zyskuje pozytywne opinie tysięcy użytkowników na całym świecie. Polecany jest przez wielu specjalistów. Cena nie odstrasza, a wręcz zachęca do zakupu, jest ona świetnym odzwierciedleniem jakości wykonania. Owe buty możemy nabyć już za 160zł. Ta nieduża kwota gwarantuje zdrowie naszego dziecka.