Sklep z odzieżą damską – tani czy drogi?

Wiele osób twierdzi, że cena jest wyznacznikiem jakości odzieży. Ja się z nimi nie zgadzam, i nie uważam, że cena jest takim determinantem.

Sklep z odzieżą damską powinien postawić na jakość

sklep z odzieżą damskąMożna mieć coś tańszego, ale bez marki znanej firmy i też mieć to przez długie lata i nic się z tym nie będzie działo. Wiem o tym, bo już kilka razy miałam sukienki dzienne z tańszych sklepów i byłam bardzo zadowolona. Nie musiałam płacić nie wiadomo ile, aby mieć coś ładnego. Prze wiele prań nic się z nimi nie działo, i nie musiałam się złościć, że dokonałam złego zakupu. Mam też długie sukienki wieczorowe, które wyglądają, jakby kosztowały po kilka tysięcy, a zapłaciłam za nie bardzo mało. Wszyscy mówią, że bardzo im się podoba ten mój styl i pytają, gdzie robię zakupy. Nie chcą wierzyć, że wydaję tak mało na ubrania, a wyglądam tak spektakularnie! A wszystkie moje sukienki wyjściowe były niedrogie. I jestem dzięki temu szczęśliwa, mogłam sobie zaoszczędzić i miałam jeszcze na jakieś drobne zakupy pieniądze. Nie każdy modny sklep z odzieżą damską oferuje drogie produkty. Czasem trzeba poświęcić trochę czasu, aby znaleźć coś, co będzie niedrogie i dobre, ale ja uważam, że się opłaca. Już kiedyś też się nadziałam, bo kupiłam drogą rzecz, która rozpadła mi się po dwóch praniach. Dlatego według mnie, nie ma co wydawać dużo pieniędzy na ubrania, które i tak za jakiś czas będą leżały w szafie. Lubię też klasyczne sukienki dzienne, bo jest mi w nich wygodnie, nie ograniczają ruchu i ładnie wyglądają. Jestem takim sukienkowym nałogowcem, bo w mojej szafie mam ich całkiem pokaźną kolekcję, no ale nic na to nie poradzę. Jedni lubią buty, inni kosmetyki, a moim zamiłowaniem już od dawna jest modna odzież damska, i sukienki takie przyzwyczajenie.

No ale są takie dziewczęce i dobrze się w nich czuję i to najważniejsze. I przede wszystkim nie wydaję na nie całej wypłaty.