Sklep internetowy z częściami dacia mojej roboty

sklep z częściami dacia

Tworzenie sklepu internetowego to zawsze była dla mnie bułka z masłem. Wiedziałam co powinno się tam znajdować, jakie tworzyć kategorie, jak mają wyglądać opisy i zdjęcia produktowe. Jednak ostatnie zlecenie nie było dla mnie takie proste, ponieważ dotyczyły tematyki na jakiej się nie znałam.

Internetowy sklep z częściami dacia moją wielką dumą

sklep z częściami daciaChodziło mianowicie o części do samochodów francuskich, głównie do dacii. Sama jeździłam chevroletem, jednak to nic mi nie dawało. Wiedziałam jak działa samochód, kupowałam nie raz części do niego, kiedy się zepsuł., jednak aż takim specjalistom to nie byłam. Było mi z tego powodu ciężko, bo nie wiedziałam, od czego zacząć, jak grupować części. Czy po układzie, jak na przykład układ hamulcowy, czy rozbijać to na mniejsze kategorie, takie jak tarcze i hamulce? A może dodać d markami samochodów, na peugeot, renault i inne, żeby klienci szukali tylko to co jest im potrzebne? Musiałam się najpierw koncepcyjnie nad tym zastanowić, żeby potem tego nie naprawiać. Sklep z części dacia nie mógł mnie przecież przerosnąć. Zaczęłam patrzeć jak wyglądają inne sklepy internetowe, jak oni to wszystko dzielą, i wyciągnęłam stąd własne wnioski. Potem poszło już w górki, bo trzeba było tylko dodać opisy i zdjęcia produktów, napisać coś na stronę o kategoriach.

Moja misja z częściami została zakończona powodzeniem. Następnym razem będę już bogatsza o to doświadczenie, a tez kupowanie części do własnego auta przyjdzie mi z większą łatwością. To było ciekawe doświadczenie w mojej pracy.