Serwis telefonów marki Apple

Każda marka może w jakimś czasie stać się modna i popularna, ale tylko niewielkiej ilości faktycznie udaje się utrzymać stale wysoki poziom i rozpoznawalność. Niektóre firmy sa na szczycie przez chwilę, a potem przepadają w niebycie. Jednak marka Apple od wielu lat cieszy się zaufaniem konsumentów, a jej produkty sprzedają się w rekordowych nakładach.

Profesjonalny serwis w Krakowie

serwis iphone z krakowaZarówno telefony z serii Iphone, jak i komputery przenośne, odtwarzacze muzyki i inne sprzęty są chętnie wybierane przez klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość, niezawodność sprzętu i minimalistyczne wzornictwo. Mimo iż nie jest to sprzęt tani, to wiedziałem, że rosnąca rzesza klientów będzie potrzebowała moich usług. Znałem się na naprawach telefonów jak nikt inny, a do tego stale się uczyłem metoda prób i błędów. Umiałem naprawiać różne telefony, ale chciałem się skupić na tych od Apple. Są one najdroższe, więc i na naprawach nie powinno się oszczędzać. Mogłem sobie narzucić solidną marżę, a do tego nie bałem się że nie będę miałm klientów. Tanich telefonów nie opłaca się naprawiać, ale te drogie już tak. Otworzyłem serwis Iphone z Krakowa. Kupiłem od razu zapas części zamiennych, takich jak szybki, wyświetlacze, baterie, czy ładowarki. Dzieki temu mogłem od razu brać się do naprawy i nie musiałem czekać aż otrzymam dostawę części. Moim klienci byli z tego bardzo zadowoleni, bo jak nie miałem dużej ilości zleceń to mogłem to załatwić nawet na miejscu, od ręki. Czasem jednak naprawa trwała ze dwa dni, nie więcej.

Nigdy nie było tak, że nie wyrobiłem się z naprawami albo że klient musiał długo czekać. Pracowałem codziennie przez osiem godzin, czasem dłużej, tak by każdy element był dopięty na ostatni guzik. Jestem zadowolony z wybranej specjalizacji, telefonu Apple to jest przyszłość.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi