Rodzaje fasonowych opakowań z tektury

Sprzedaż wysyłkowa, która jest obecnie najbardziej popularną formą kupna nowych produktów, wymusza zastosowanie odpowiednich opakowań. Oprócz tradycyjnych pudełek kartonowych wiele produktów jest oferowanych w opakowaniach fasonowych, które mają wiele zalet. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest bardzo dobre i szczelne opakowanie produktu, który może być dzięki temu chroniony podczas transportu.

Zalety opakowań fasonowych na produkty   

producent opakowań z tekturyPudełka tego typu mogą mieć wielorakie zastosowanie. Ich budowa i sposób dopasowania do produktu może być idealnym elementem zabezpieczającym przed uszkodzeniem. Dlatego producenci oferują wiele opakowań tekturowych, na które nie są naniesione żadne wzory i grafiki. Producent opakowań z tektury może także specjalizować się w realizowaniu zleceń i zamówień dla wielu firm. W takim wypadku pudełko fasonowe pełni funkcję reklamową i oprócz zabezpieczania produktu, może dostarczać klientowi informacji o towarze, a także mieć naniesione logo firmy, która wyprodukowała dany towar. Dzięki odpowiedniemu asortymentowi, a także możliwości dostosowywania oferty produktowej do oczekiwań klienta, pudełka fasonowe mogą być tworzone ze szczególnym uwzględnieniem wytycznych klienta, a także być wizytówką firmy oraz promować produkt. Wiele zamówień jest realizowanych z bardzo indywidualnym podejściem do konkretnego zagadnienia.

Z pudełkami fasonowymi spotykamy się praktycznie na każdym kroku. Są one elementem ekspozycji sklepowych, ale przede wszystkim służą do szczelnego zapakowania przesyłek. Szczególnie małe i średnie przedmioty są w bardzo dobry sposób chronione przez tego rodzaju pudełka, a my możemy otrzymać towar niezniszczony w transporcie. Pudełka fasonowe są tak popularne także ze względu na estetykę wykonania.