Producent pończoch i niezadowolenie

producent skarpetek

Ostatnio producent skarpetek i pończoch był niezadowolony z tego, w jaki sposób prezentowany jest u nas w sklepie jego towar. Zawsze staram się, aby nikt nie miał żadnych ale do tego, w jaki sposób dbam o asortyment. Może jednak coś rzeczywiście było nie tak.

Niezadowolony producent skarpetek

producent skarpetek

Miał on zastrzeżenia do sformułowania, że jego produkty są tanie. Producent pończoch twierdził, że to niestety tworzy mylne wrażenie o jego produktach. Po prostu człowiek wtedy myśli, że skoro tanie, nie może być dobrej jakości. Nie warto więc jego zdaniem umieszczać informacji o tym, że coś jest tanie. Nie ma co narzucać klientowi takiej opinii. Nie do końca podzielałam zdanie, jakie miał producent skarpetek, ale musiałam zmienić opis produktów na stronie internetowej zgodnie z jego życzeniem. Chciałam bowiem, aby współpraca układała nam się tak dobrze jak dotychczas. Wiem, że producent rajstop dba po prostu o swój interes tak samo, jak ja dbam o swój. Jest to bardzo ważne, aby zwracać uwagę na takie różne szczegóły. Producent rajstop dziecięcych i tych przeznaczonych dla dorosłych miał rację, że powiedział, co mu nie pasuje. Ja tak samo podchodzę do biznesu. Jestem po prostu szczera i nie boję się poinformować, kiedy coś nie do końca mi odpowiada. Na tym powinny polegać kontakty między przedsiębiorcami.

Po tym spotkaniu producent rajstop dał mi wiele do myślenia. Nie może być tak, żeby nie mówić o tym, co komuś nie pasuje, a później oczekiwać, że on się samodzielnie domyśli. To nie jest fachowe podejście. Zawsze trzeba poważnie traktować swoich współpracowników i firmy, z którymi się jest w komitywie.