Pizzeria z opcją dowozu

Każdy z nas czasami ma leniwy dzień, kiedy nie chce mu się gotować. Wówczas warto zamówić coś na wynos lub dowóz. Przeważnie w takich sytuacjach decydujemy się na ulubioną pizze. Taką pizze zamawiamy także kiedy szykujemy imprezę, lub po prostu mamy ochotę na coś pysznego.

Najlepsze pizze na dowóz

pizza na dowózMieszkam w małej miejscowości, która choć jest miasteczkiem turystycznym tak przez wiele lat nie dorobiła się prawdziwej pizzeri. Pizze można było zjeść jedynie w karczmie, która niestety znajdowała się na końcu mojego miejsca zamieszania. Mój brat posiadał mały bar z zapiekankami i burgerami, a że i jemu brakowało dobrej pizzy w mieście postanowił przerobić swój bar właśnie na pizzerie. Co więcej stwierdziliśmy, że pizza na dowóz będzie świetną opcją zwłaszcza, że nie każdemu chce się chodzić trzy kilometry do karczmy położonej na obrzeżach miasta, a już tym bardziej wracać z niej drugie tyle będąc porządnie najedzonym. Zapoznaliśmy się z różnymi przepisami i metodą prób i błędów sami stworzyliśmy swój przepis na przepyszne ciasto do pizzy. Stwierdziliśmy jednak, że zamiast wielu pozycji w menu z różnymi pizzami, umieścimy jedynie te popularne i lubiane przez ludzi, oraz dodamy opcję w której każdy mógł skomponować swoją pizzę z dowolnych składników wedle własnego uznania. Kupiliśmy także auto firmowe, aby dowozić pizzę do klientów, a samym dowozem postanowiłam zająć się osobiście z racji tego, że znam to miasto jak własną kieszeń.

Już w pierwszym dniu otwarcia naszej pizzeri zrozumieliśmy, że był to strzał w dziesiątkę. Brat ledwo wyrabiał się z robieniem pizzy, a ja z dowożeniem. Już w drugim tygodniu zatrudniliśmy drugiego dostawcę oraz pizzermena, bo aż tyle mieliśmy zamówień! Dodatkowo ludzie bardzo chwalili nas za jakość pizzy i każdy wspominał o przepysznym cieście.