Oklejanie witryn i pojazdów

Jest bardzo wiele rodzajów reklam. Przy ulicach dostrzec można banery, na imprezach plenerowych widać balony pneumatyczne, a do skrzynek na listy można wrzucać ulotki z danymi firmy. Również oklejanie różnych przedmiotów można podłączyć pod kategorię reklamy. Co w ten sposób da się osiągnąć?

Oklejanie samochodów firmowych

oklejanie szczecinNa pewno popularne jest oklejanie witryn sklepowych i firmowych. Na witrynie mogą znaleźć się różne rzeczy. Są to fotografie zwierząt na sklepach zoologicznych, napisy ,,wyprzedaż”, czy po prostu nazwa firmy. Oklejanie witryn i okien ma na celu nie tylko zachęcenie klientów do skorzystania z usług firmy, ale także osłonięcie części pomieszczenia. Biała folia stosowana jest w gabinetach stomatologicznych, medycznych, czy weterynaryjnych. Tam część okna jest przykryta, a na części widnieje nazwa firmy czy godziny jej otwarcia. Kolejna kategoria to oklejanie pojazdów. Tu oklejanie szczecin służy do zwiększenia mobilności reklamy. Osoby rozwożące jedzenie do domów, przedstawiciele handlowi, czy osoby świadczące usługi z dojazdem do klienta mogą mieć auto z reklamą swojej działalności. Okleić można dowolny fragment pojazdu, zarówno karoserii, jak i okna. Jeśli chodzi o rodzaje folii to są trzy główne: monomeryczna, wylewana i one way vision, stosowana na szyby. Pojazd można okleić także w całości, wtedy zyskuje się większą powierzchnię na zaprezentowanie firmy. Folia jest trwała i spokojnie wytrzyma na samochodzie kilka lat.

Oklejaniem witryn i pojazdów powinni zająć się profesjonaliści. Tylko w ten sposób ma się gwarancję, że pod folia nie znajdą się bąbelki powietrza, całość będzie gładko rozłożona i trwała. Dobra folia nie powinna blaknąć pod wpływem słońca, a nadruk powinien być widoczny, wysokiej jakości.