Oglądam stronę royalty music

royalty music

Wczoraj widziałam w trakcie serialu reklamę o bank muzyki. Pierwszy raz widziałam tą reklamę i dzisiaj kiedy mam więcej czasu postanowiłam sprawdzić na czym bank muzyki polega. Royalty music ma bardzo profesjonalną stronę internetową.

Royalty music mnie zainteresowało

royalty musicOd razu zwróciłam na to uwagę bo pracuję jako informatyk dlatego to dla mnie jest bardzo istotne. Royalty free music wymaga rejestracji jeśli ktoś chce sobie pobierać muzykę na swoje potrzeby. Ja na razie nie planowałam rejestracji chciałam sobie sprawdzić na czym cała strona polega. Żeby ściągać muzykę do filmów czy reklam trzeba opłacić licencję. W reklamie nie wspominali o tym. Na szczęście kwota nie jest wysoka. Każda osoba może sobie na to pozwolić. Opłata umożliwia dostęp do wszystkich utworów, które można wykorzystywać w reklamie, filmie czy prezentacji. Muzyka do filmów jest dostępna w specjalnej zakładce. Muzyka do reklamy musi być zupełnie inna jak muzyka do prezentacji. Każda muzyka musi być prawidłowo dobrana do potrzeb. Jeśli film jest romantyczny do muzyka musi być taka sama. Tak samo z reklama czy prezentacją. Wszystko zależy od tematu, scen czy przekazu jaki chcemy osiągnąć. Ja w firmie nie muszę korzystać z takich programów ale postanowiłam podpytać się mojej koleżanki czy słyszała o royalty music. Ona pracuje w agencji reklamowej i często przygotowuje reklamy dla swoich klientów. Royalty free music na pewno ułatwiłoby jej pracę. Koleżanka powiedziała,m z e z royalty music korzysta od wielu lat. Nigdy o nim nie wspominała bo nie wiedziała, że ten temat może mnie zainteresować. Mówiłam, że wczoraj zobaczyłam reklamę i byłam ciekawa na czym royalty free music polega.

Koleżanka stwierdziła, że royalty music jet bardzo przydatną stroną. Muzyka do reklamy, które przygotowuje zawsze są pobierane z banku muzyki. Bank muzyki zapewnia spory wybór rożnych ciekawych utworów.