Nieruchomości w Warszawie

Od kilku lat wraz z mężem rozwijamy dobrze prosperujący biznes. Edukujemy się sporo w dziedzinie finansów i zdajemy sobie sprawę z tego, że powinno się w pewnym momencie dywersyfikować źródła  dochodu. Dlatego też zapadła decyzja w naszym domu, aby zacząć inwestować w nieruchomości, głównie pod wynajem.

Mieszkanie do wynajęcia w stolicy

mieszkanie w warszawieWłasny, dobrze prosperujący biznes daje stabilny przychód, jednak zawsze najmądrzejszym ruchem jest sukcesywne zwiększanie źródeł napływającej gotówki. Dlatego też wraz z mężem postanowiliśmy coś zrobić w tym kierunku. Mamy już biznes, więc nadeszła pora na inwestycję. Najprostsze wydały nam się nieruchomości. Po odbyciu kilku szkoleń w tym zakresie postanowiliśmy zacząć od kupna mieszkania. Najbardziej rozsądne wydało nam się jakieś mieszkanie w warszawie, jest tutaj bowiem sporo możliwości, jak chodzi o wynajem. Znaleźliśmy więc po kilku tygodniach ciekawą okazję, piękne mieszkanie trzypokojowe niedaleko centrum. Do końca miesiąca na pewno sfinalizujemy transakcję zakupu. Mieszkania w Warszawie co prawda nie należą do najtańszych, ale za to czynsz też ma odpowiednią cenę. A że zarobki są tutaj całkiem w porządku, to na pewno znajdziemy kogoś, kto będzie chciał mieszkanie wynająć. Na początek będą to pewnie studenci. Mieszkanie idealnie nadaje się do wynajęcia w kilka osób. Jeden z pokoi jest na tyle duży, że ze spokojem mogą w nim zamieszkać dwie osoby. Po zakupie mieszkania musimy je tylko urządzić, bo jest już gotowe poza tym.

Po okresie czynnego działania we własnym biznesie przyszła pora na dywersyfikacje przychodów. Postanowiliśmy wraz z mężem zacząć od nieruchomości. Właśnie jesteśmy w trakcie kupowania mieszkania blisko centrum Warszawy, które po urządzeniu go od razu idzie pod wynajem.