Nauka malowania eyelinerem w pisaku

Od kiedy tylko zaczęłam dorastać podobały mi się mocno pomalowane oczy. Zawsze chciałam sama potrafić się ładnie pomalować. Jednak wiadomo na początku nie wychodziło mi to dobrze. Na początku nie wiedziałam po prostu zupełnie jak się za to zabrać. moja mama nie malowała się jakoś specjalnie mocno także nie miałam skąd brać przykładu jak zrobić to prawidłowo.

Nowy eyeliner w pisaku

Bardzo podobały mi się narysowane kreski na oku jednak zupełnie nie miałam pojęcia czym i jak to zrobić. Na początku ćwiczyłam i rysowałam taka kredkę zwykłą czarną kredką. Jednak kreska ta nigdy nie była równa a zresztą bardzo szybko się rozmazywała. Przez jakiś czas dałam sobie spokój  malowaniem kreski. Jednak kiedyś zobaczyłam w telewizji jak wizażystka robi profesjonalnie taki makijaż i stwierdziłam, że może nie jest to wcale takie trudne. Muszę kupić tylko do tego odpowiedni sprzęt. Muszę kupić po prostu eyeliner w pisaku bo tym maluje się podobno najłatwiej. Udałam się do sklepu z kosmetykami i właśnie tam kupiłam taki eyeliner w pisaku, który wcale nie był drogi. Gdy wróciłam z nim do domu od razu spróbowałam czy uda mi się narysować taką kreskę jak rysowała wizażystka. Okazało się, że nie jest to wcale takie trudne jak mi się wcześniej wydawało. A efekt jaki osiągnęłam za pierwszym razem naprawdę był dla mnie zadowalający. Oczywiście muszę trochę poćwiczyć żeby móc być w pełni zadowoloną z tego jak to robię. Jednak do tego potrzebuje trochę czasu i ćwiczeń.

Dzisiaj już praktycznie codziennie robię sobie taką kreskę. Dziś zresztą moja kreską jaką sobie maluje jest niemal idealna i rzadko zdarza mi się to żebym musiała ją poprawiać. Nawet ostatnio zdarzyło mi się nauczyć malowania kreski moją siostrę. Powiedziałam, że jeśli kupi odpowiedni eyeliner to na pewno da radę.