Najlepsze samochody dla dzieci

 

Mądry rodzic doskonale wie, że opłaca się kupować jedynie takie prezenty, z których dziecko będzie zadowolone nie przez dzień lub dwa, ale znacznie, znacznie dłużej. Dlatego też wielu z nich decyduje się na zakup dziecięcego pojazdu na akumulator.

Elektryczne dziecięce Audi

samochody dla dzieci audiSamochody na akumulator są różne, jak różne są ich ceny. Jednak od razu uprzedzamy, że autka za 200-300 złotych to na pewno nie są pozycje, które powinny nas zainteresować. Chodzi nie tylko o bardzo liche wykonanie, ale także o wytrzymałość akumulatora, który w takim przypadku wystarczy na zaledwie 30-40 minut zabawy. Co innego z pojazdami na licencji, czyli tak zwanymi replikami. Ich jakość jest gwarantowana nie tylko przez producentów, ale także przez znane marki, które z nimi współpracują. Jednym z dobrych przykładów jest Audi, którego repliki dla dzieci uchodzą za najlepsze. Nie chodzi tu tylko i idealne odwzorowanie designu i wnętrza, ale także charakteru auta. Znajdziemy w nim też bardzo pojemny akumulator, który wystarczy nie na 30-40 minut zabawy, ale na ponad 5 godzin! Jest to kolosalna różnica, a mimo tego, te pojazdy wcale nie są drogie. Bowiem samochody dla dzieci Audi to wydatek zaledwie 600-700 złotych. Warto dodać, że mają one gumowe koła w związku z tym poruszają się dużo płynniej od zwykłych, akumulatorowych samochodów. Ten, jak i inne modele elektrycznych pojazdów na licencji, możemy kupić w wielu sklepach internetowych, jak również na popularnych portalach aukcyjnych.

Chyba każdy z nas, gdy był mały, chciał mieć własny pojazd. W naszych czasach najpewniej było to marzenie o rowerze, ale w dzisiejszych, pierwszym pojazdem może być samochód elektryczny. Bowiem czasy się zmieniły, a technologia tak galopuje, że nie wiadomo, jakie pojazdy będą miały do dyspozycji dzieci naszych dzieci.