Najlepsze są kolonie

Jestem jedynaczką. Zawsze chciałam mieć brata, albo siostrę, niestety rodzice zdecydowali inaczej. W sumie nie mogę z tego powodu narzekać. Jestem ich oczkiem w głowie i niczego mi nie brakuje. Rodzice poświęcają mi tyle uwagi, ile potrzebuję, czuję się więc doceniona i kochana. Niestety, z tego powodu czasem cierpię na brak kontaktu z rówieśnikami.

Kolonie zawiązują przyjaźnie

W okresie wakacyjnym większość moich znajomych wyjeżdża do kuzynostwa, bądź też z rodzeństwem i rodzicami na urlop. W związku z tym bardzo trudno mi w tym czasie spotkać się z koleżankami. Czuję się trochę samotna. Dotąd rodzice zabierali mnie na wyjazdy wakacyjne, ale niestety nie byli w stanie zastąpić mi kontaktu z rówieśnikami. Z tego względu dwa lata temu zdecydowali się na skorzystanie z usług biura podroży, gwarantującego udane kolonie dla osób w wieku gimnazjalnym. Był to doskonały wybór. Gdy pierwszy raz wyjeżdżałam, miałam mieszane uczucia. Na szczęście moje obawy okazały się niczym nieuzasadnione, ponieważ przeżyłam wspaniały czas. Kolonia była fantastyczna, poznałam wiele nowych osób, z którymi do dziś utrzymuję kontakt. Dodatkowo byłam z osobami w moim przedziale wiekowym, co zapewniło mi możliwość wspaniałej zabawy. Organizacyjnie kolonia również była wspaniale przygotowana. Organizowano nam czas aktywnie, jednak były potrzebne przerwy, więc wieczorami mieliśmy jeszcze siłę na wspólne ogniska, czy różnego rodzaju zabawy. Od tego czasu w każde wakacje jeżdżę na kolonie.

Gdy moim rodzice usłyszeli, że w wakacje czuję się samotna i brak mi kontaktu z rówieśnikami, postanowili w jakiś sposób temu zaradzić. Zdecydowali się na wysłanie mnie do ośrodka kolonijnego. Był to doskonały pomysł, ponieważ przeżyłam wspaniały czas i nawiązałam wiele nowych znajomości.